Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ritmo 130 TC или Uno 1.4 турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ritmo 130 TC или Uno 1.4 турбо

    Здравейте на всички искам да си взема Фиат и се чудя между Ritmo 130TC или Uno 1.4турбо.Ако може да ми кажете кое е по добре да си взема.Мене и двете ми харесват много.

    #2
    Уното. Ритмото си има хубав двигател, но гние и е по-проблемно.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Ritmo Abarth е много по уникална кола Просто Abarth :D Но е почти невъзможно да се намери читаво,а и вече е доста старо..с по сложна поддръжка и т.н. Уното е голяма мания Върви зверски :D Взимай уно :D
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        И аз съм за Уно.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Ритмо-Абарта е номер 1 Аз карам по-малката версия 1.6 105TC и съм много доволен, представям си какво е 130TC. 130TC е и по-мощно от уното (114кс). Ако смяташ да доработваш, на Ритмото може да се сложи турбо, а на Уното вече си е сложено. Освен това за двувалките има страхотната книга "Modifying and tuning Fiat/Lancia twin-cam engines" в интернет. Части наистина се намират малко трудно, особенно по купето и интериора, но за двигателя и ходовата част не съм срещал никакви трудности.Поздрави.
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            а кой двигател е по лесен за поддръжка

            Коментар


              #7
              За сега съм се спрял на Абарта но още се чудя. но първо трябва да си продам колата.

              Коментар


                #8
                има една в мобилето ако не я продадат докато продам мойта може би ще я взема трябва да отида да я вида ама така без пари не става

                Коментар


                  #9
                  Solberg написа:
                  има една в мобилето ако не я продадат докато продам мойта може би ще я взема трябва да отида да я вида ама така без пари не става
                  Виж я още сега,за да не те е яд после ако се продаде Аз гледах 2 130ТС-та и 2те бяха в меко казано окаяно състояние
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    Ами и двете са Абарт. На Уното по-лесно ще му вдигнеш конете, Ритмото е по-рядка. Аз бих взел Ритмото, въпреки че разправиите са доста повече с него.

                    Коментар


                      #11
                      Окачването на ротмо-то е по евтино от това на UNO-то на Ritmo-то се сменят само втулките по задните носачи, а предните са по 25 лв. 105TC 125TC и 130TC двигателите са едни и същи разликата е в хода на буталото и карбураторите предимно. Ако се спреш на Rutmo мога да ти намеря споилери за вратите и калниците :"))

                      Коментар


                        #12
                        Ритмо 130 ТС

                        Пичове търся си двигател от Ритмо 130 ТС от някоя морга или частно..Ако нясой има идея откаде да се намери нека каже Мерси.Мястото на това мнение е в раздел "Купувам авточасти", ак искаш да бъде видяно от търговец на авточасти. Препоръчвам да го публикуваш и там, а това ще остане тук, за всеки случай. ogi28b

                        Коментар


                          #13
                          Ритмото е за мазухисти...Uno-то е по кораво и по хубаво.

                          Коментар

                          Working...
                          X