Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava-напукани дръжки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Nino написа:
    damianoff написа:
    Абе я да дам и аз една идея-може и тъпа да ви се стори,но....аз бих пробвал на ваше място!Без да ги сваляте дръжките,махнете им гумите и ги заместете с "течна стомана".Струва 4-5 лв.Тъй като е като пластелин лесно можете да оформите дръжката,после една фина шкурка и един черен матиращ спрей и .... готово.Пък после ако не ви харесва,пак можете да си ги смените с нови :D
    А как ще се държи на ниските и високите респ.температури? Иначе идеята е супер.Алексиус ме наплаши с монтажа.
    На упътването обикновено пише температурния интервал,обикновено е от +150 до -50 градуса,което за мен е напълно достатъчно :D
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #17
      damianoff написа:
      Nino написа:
      damianoff написа:
      Абе я да дам и аз една идея-може и тъпа да ви се стори,но....аз бих пробвал на ваше място!Без да ги сваляте дръжките,махнете им гумите и ги заместете с "течна стомана".Струва 4-5 лв.Тъй като е като пластелин лесно можете да оформите дръжката,после една фина шкурка и един черен матиращ спрей и .... готово.Пък после ако не ви харесва,пак можете да си ги смените с нови :D
      А как ще се държи на ниските и високите респ.температури? Иначе идеята е супер.Алексиус ме наплаши с монтажа.
      На упътването обикновено пише температурния интервал,обикновено е от +150 до -50 градуса,което за мен е напълно достатъчно :D
      Кой пък не дойде до Елин Пелин да го направим заедно.. и после ще продаваме лиценза. Ама да не ни бият онези от Т&N CAR заради спадналите продажби на дръжките?!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #18
        :D Няма никакъв проблем.Аз мисля,че за 30 мин. и двете врати ще са ОК.Иначе 60 лв.за две дръжки ...... Тия пари могат и за друго да се оползотворят
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #19
          Каква е тази течна стомана и как се борави с нея?

          Коментар


            #20
            Humppa написа:
            Каква е тази течна стомана и как се борави с нея?
            "Течна стомана" е силно казано,ама така му викат и така пише и по етикетчетата.На някой даже пише "магическа стомана" и т.н.Та това изглежда като най-често като пластелин с два цвята-размесваш ги и след 10 мин до 2-3 часа е бетон.Та с тази смес облепваш там където е била гумата,оформяш и като стегне-шкуриш за по-добър ефек после и пръскаш със спрейче :D
            SKODA 105L '78
            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
            FIAT 126p '89
            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
            GRANDE PUNTO 1.2 '06

            Коментар

            Working...
            X