Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изпускателни колектори Пунто Мк1/Мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изпускателни колектори Пунто Мк1/Мк2

    Колеги имам следния въпрос. Някой има ли представа дали изпускателни колектори от Пунто Мк1 двигател 1.2 16В пасват на двигатела на Пунто МК2 1.2 16В.Идеята ми е че на Мк2 катализатора е заедно с колекторите и няма махане а на МК1 няма катализатор или е поне под колата. Та дали стават или поне с леки доработки ще станат.Като гледам отворите еднакви са но сега на снимка няма как да измеря, Ако има някой запознат моля нека да сподели мнение.
    Прикачени файлове
    www.puntopower.com
    FIAT Punto 1.2 16V Sporting

    #2
    тези, които си постнал 2-та и 3-та снимка са за 8в мотори, за 16 в са по различни и за въпроса ти да стават, но са два вида и трябва да вземеш и сакса(тръбата надолу до моста).
    Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

    Коментар


      #3
      та използвам темата на колегата на 8V мк1 и мк2 са еднакви така ли ?? и ако да каде седят двете Ланда сонди които при мен са преди и след катализатораПС: ясно че само с колектори няма да стане трябват и тръбата до гъвкавата връзка
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Мерси много колега много полезна работа ми свърши и много пари ми спести мислех да се захващам да си права колектори но с тези ще се възползвам и ще инвестирам повече на зад системата!!!
        www.puntopower.com
        FIAT Punto 1.2 16V Sporting

        Коментар


          #5
          todorshalev написа:
          та използвам темата на колегата на 8V мк1 и мк2 са еднакви така ли ?? и ако да каде седят двете Ланда сонди които при мен са преди и след катализатораПС: ясно че само с колектори няма да стане трябват и тръбата до гъвкавата връзка
          Имах предвид снимките, които е постнал колега, че са за 8в мотор, за 16в е различен, но от мк1 16в става, но са 2 вида и трябва да се сравнят.
          Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

          Коментар


            #6
            riot написа:
            todorshalev написа:
            та използвам темата на колегата на 8V мк1 и мк2 са еднакви така ли ?? и ако да каде седят двете Ланда сонди които при мен са преди и след катализатораПС: ясно че само с колектори няма да стане трябват и тръбата до гъвкавата връзка
            Имах предвид снимките, които е постнал колега, че са за 8в мотор, за 16в е различен, но от мк1 16в става, но са 2 вида и трябва да се сравнят.
            мерси колега почвам да се ровя по моргите за такива колектори
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              Up
              www.puntopower.com
              FIAT Punto 1.2 16V Sporting

              Коментар

              Working...
              X