Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Километраж от 1,2 на 1,6?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Километраж от 1,2 на 1,6?

    Здравейте колеги.Моят километраж е развален, а пък имам много хубава оферта за километраж от 1,2 16vВъпроса ми е ще показва ли правилно оборотите и километрите?За буксите знам че пасват защото съм пробвал.Колата ми е 1,6 16vМерси за вниманието.
    Fiat Bravo 1.6 16 103hp

    #2
    Никои ли не може да ми даде информация???Май и буксите не са еднакви дали ще може да се преправи.Гледах едно браво на което му бяха сложили километраж от Фиат Купе и доста преправяха, но стана.
    Fiat Bravo 1.6 16 103hp

    Коментар


      #3
      25лв чак ’’много хубава оферта’’ ... ,дано не бъркам де, иначе бях се пуснал във същия филм, гледам бравото ти е 99-та, т.е. май е с електронните, ако е така това е добре, ако не лошо, защото на 1.2 нямат механични, само трябва си поиграеш със схемите и да преправиш кабелите, но задължително трябва да ти прати и буксите към него. Ако ти се играе и го вземеш с буксите драсни да ти пратя и схемите мисля че още ги пазя. П.С Лошо ... сега погледнах гаража ти, с механичен си, аз не бих рискувал заради разминаването после, иначе много хубав нож колега
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар


        #4
        Ами понеже колегата е много бърз и вече ми го е пратил(все пак има и букси към него)Ще трябва да се вкарвам малко във филми, но ще опитам да го преправя Нама да е лошо да намериш схемите за да се пробвам
        svetli4a написа:
        Лошо ... сега погледнах гаража ти, с механичен си, аз не бих рискувал заради разминаването после, иначе много хубав нож колега
        За какво разминаване говориш за километрите оборотите? Толкова голямо ли ще е разминаването?
        Fiat Bravo 1.6 16 103hp

        Коментар


          #5
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...F2%E0%E1%EB%EE Колега ето тук някъде писах има и някакви схеми които търсих, има вероятност да не отговарят, защото тук са за 1.4 и 1.2 с електроннен брояч, нз колко са идентични с 1.6, от 20 ч съм на работа ...... на теб ти трябва за браво 1.6 от 99-та, другата от 1.2 трябва да е същата, трябва да тръгвам, търси от manual-ите за твоя модел и по схемите ще видиш кое къде .... усшех
          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

          Коментар

          Working...
          X