Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Педала на съединителя на Пунто 2 задържа !?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    gumzata написа:
    И с нейната смяна приключват ли скърцанията?
    На мареата съм сменял и ефектът беше краткотраен - скърца, особено зимата. На пунтото още не съм.

    Коментар


      #17
      При мен пък скърца само лятото, зимата е тишина. И през двата сезона съединителя си работи еднакво, не потъва педала и включва по един и същ начин.За сега си карам така, свикнал съм със звука.
      Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
      Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

      Коментар


        #18
        ilko-gd написа:
        При мен пък скърца само лятото, зимата е тишина. И през двата сезона съединителя си работи еднакво, не потъва педала и включва по един и същ начин.За сега си карам така, свикнал съм със звука.
        И при мен на Пунтото скърца, ама както каза колегата съм свикнал със звука.

        Коментар


          #19
          а как се обезвъздушава долното работно цилиндърче,казаха ми от маркучето?!

          Коментар


            #20
            punto_2 написа:
            а как се обезвъздушава долното работно цилиндърче,казаха ми от маркучето?!
            На моето има пробка отгоре.

            Коментар


              #21
              е и на моето има ,но се отпускал маркуча от зегерката и тогава се развивала пробката коетоми звучи малко несериозно,ама знае ли човек :D

              Коментар


                #22
                punto_2 написа:
                е и на моето има ,но се отпускал маркуча от зегерката и тогава се развивала пробката коетоми звучи малко несериозно,ама знае ли човек :D
                Това се прави ако няма пробка за обезвъздушаване. Ако имаш пробка - само през нея.

                Коментар

                Working...
                X