Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дупка в кожуха на скоростите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    muns61 написа:
    Punto_Manqk написа:
    Колеги да продължим темата и другите скорости заминаха,по точно се опитах да сваля червеяка(така ли се казваше) от скоростите и при завиване на винта напуках кожуха,точно над пробката за източване на маслото.Пробвах с поксипол нестава постоянно капе,червен силикон също не става идеи какво може да хване здраво,варянта с сваляне на скоростите и лепене не ми допада,да дам 80лв за демонтаж и монтаж.
    С какво го завиваш този червяк?!Не е зле да си потърсиш БТР, дано е с по-здрава кутия...
    Не завивах самия червяк а болта под него с ключ 10-ка и стана каквато стана,не мога да те разбера какво да тарся,аз не говора за смяна на кутията а за лепене на моита тя още не е блокирала

    Коментар


      #32
      тази дупка си е там от както са произведени тези скорости
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #33
        Нямам снимки а и немога да направя първо защото наи близкия канал е на 10 км от нас,и второ първо го лепих с поксипол после с силикон и нищо не се вижда,а и така не мога да я карам за да не стане по голяма беля.Трябва нещо на място да се мисли с крикове да я дигна да залепа цепката да налея масло и да се моля да не е направила белята вече .Засега няма шумове и скоростите влизат лесно ако я залепя и сменя маслото може и да изкарам касмет,даите идеи с какво се лепи алумин мисля си за течен метал какво мислите ще има ли ефект или да не се занимавам[/quote]До колкото знам колега течния метал не издържа на висока температура при тебе може да закърпе положението временно,но ако става да се залепи без да се свалят скоростите виж някои които се занимава със заваряне на алуминии

        Коментар


          #34
          nsn написа:
          тази дупка си е там от както са произведени тези скорости
          Колега ти виждал ли си някога каде се намира пробката за източване на маслото няма никаква дупка,не става въпрос за старата скоростна кутия,както вече писах спуках кожуха по моя вина то не е дупка а цепнатина около 2-3 сантиметра

          Коментар


            #35
            Не мога да си представя какъв е точно проблема. Питам те защото имам нещо в предвид. Но без снимки не мога да ти дам съвет, защото мога да сбъркам.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #36
              Темата е за ключ ще се продава на чaсти,нямам сили и време да се занимавам с тоя кошник

              Коментар


                #37
                Не позволявай елементарен проблем да те откаже! Свършил голямата работа и сега един теч те срина. Направи ми снимки ако все пак решението ти не е крайно.
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #38
                  колега, аз с моята брава строши 2 котии....и то по един и съши начин....там кадето е датчика на километража....храс ....и кожуха е счупен и с 300лв назад....2 по 300лв + 200 лв за саеденител комплет + 3000 лв нова кола (BMW 318is)
                  BMW 318is COUPE 140hp
                  FIAT BRAVA 1.6 16V 66kW

                  Коментар

                  Working...
                  X