Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дупка в кожуха на скоростите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    От тук се прави центровката при зацепване на ремъка, струва ми се.

    Коментар


      #17
      какви са тия дупки дето ги прави.. нещо е под напрежение там за да прави такива дупки ей така от нищото

      Коментар


        #18
        запуших я и тази дупка :D,долях отново масло щото старото беше по целия двигател разхвърляно но 3-та скорост нещо ми прави мизерии неиска да влиза трябва яко бутане и след много хрущене влиза.И другия проблем е 4е по4наха да вият скоростите от 3 нагоре тоест 3 4 5 на първа и втора няма ядове.Въпроса ми е имали шанс да изкара 1000км щото ми предстои пътуване или ще забие някаде

        Коментар


          #19
          Това е първата дупка която успешно залепих с ламарина и поксипол
          Прикачени файлове

          Коментар


            #20
            Колеги мина и замина тази кутия,може ли да ми кажете дали от пунтовците с двигател 1.1 и 1.2 стават кутиите за 1.6 щото тоя модел на пунто много рядак

            Коментар


              #21
              А бе колега тя тая втората "дупка" .... аз ли не виждам ама тва е за центровката, а иначе едва ли ще стават кутиите , ще имаш разлика в предавателните числа.
              Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
              ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

              Коментар


                #22
                Инфо от нета. Ако кутията ти е C.514.5.13 се слага още на:FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 80FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 80FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA)FIAT BRAVO (182) 1.2 16V 80FIAT BRAVO (182) 1.2 16V 80FIAT BRAVO (182) 1.4 (182.AA)FIAT BRAVO (182) 1.4 (182.AG)FIAT MAREA (185) 1.2 16VFIAT MAREA (185) 1.4 80 12VFIAT MAREA Weekend (185) 1.2 16VFIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12VFIAT PUNTO (176) 1.7 DFIAT PUNTO (176) 75 1.2FIAT PUNTO (176) 90 1.6FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 90 1.6FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 DСигурно има разлика в предавателните числа и не е лошо да провериш предварително в ЕПЕР какви са.скорости
                Marea Weekend HLX Jtd 110

                oO(_)____////____(_)Oo

                Коментар


                  #23
                  Tihomir78 написа:
                  А бе колега тя тая втората "дупка" .... аз ли не виждам ама тва е за центровката, а иначе едва ли ще стават кутиите , ще имаш разлика в предавателните числа.
                  И на мен така ми се вижда там градусите, точно за центровката, но явно и нея я е запушил.

                  Коментар


                    #24
                    благодаря на вси4ки за мненията,намерих и скоростна кутия от колега в форума остана да се монтира и пак съм на пътя :D :D :D

                    Коментар


                      #25
                      Airfan написа:
                      Tihomir78 написа:
                      А бе колега тя тая втората "дупка" .... аз ли не виждам ама тва е за центровката, а иначе едва ли ще стават кутиите , ще имаш разлика в предавателните числа.
                      И на мен така ми се вижда там градусите, точно за центровката, но явно и нея я е запушил.
                      Ми незнам за каква центовка ми говорите аз много пъти съм мил двигателя и дупка там не е имало,освен да е имало капа4е некакво.Сега като се свали ще питам маистора дали е трябвало да се запуши и да не е то скоростите заминаха

                      Коментар


                        #26
                        Punto_Manqk написа:
                        Airfan написа:
                        Tihomir78 написа:
                        А бе колега тя тая втората "дупка" .... аз ли не виждам ама тва е за центровката, а иначе едва ли ще стават кутиите , ще имаш разлика в предавателните числа.
                        И на мен така ми се вижда там градусите, точно за центровката, но явно и нея я е запушил.
                        Ми незнам за каква центовка ми говорите аз много пъти съм мил двигателя и дупка там не е имало,освен да е имало капа4е некакво.Сега като се свали ще питам маистора дали е трябвало да се запуши и да не е то скоростите заминаха
                        Има гумена капачка, но там не влиза нито излиза нищо от скоростите. Вижда се само маховика и да речем, че можеш да намокриш и съединителя. Нищо повече.

                        Коментар


                          #27
                          Колеги да продължим темата и другите скорости заминаха,по точно се опитах да сваля червеяка(така ли се казваше) от скоростите и при завиване на винта напуках кожуха,точно над пробката за източване на маслото.Пробвах с поксипол нестава постоянно капе,червен силикон също не става идеи какво може да хване здраво,варянта с сваляне на скоростите и лепене не ми допада,да дам 80лв за демонтаж и монтаж.

                          Коментар


                            #28
                            Punto_Manqk написа:
                            Колеги да продължим темата и другите скорости заминаха,по точно се опитах да сваля червеяка(така ли се казваше) от скоростите и при завиване на винта напуках кожуха,точно над пробката за източване на маслото.Пробвах с поксипол нестава постоянно капе,червен силикон също не става идеи какво може да хване здраво,варянта с сваляне на скоростите и лепене не ми допада,да дам 80лв за демонтаж и монтаж.
                            С какво го завиваш този червяк?!Не е зле да си потърсиш БТР, дано е с по-здрава кутия...
                            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                            Коментар


                              #29
                              Punto_Manqk написа:
                              Колеги да продължим темата и другите скорости заминаха,по точно се опитах да сваля червеяка(така ли се казваше) от скоростите и при завиване на винта напуках кожуха,точно над пробката за източване на маслото.Пробвах с поксипол нестава постоянно капе,червен силикон също не става идеи какво може да хване здраво,варянта с сваляне на скоростите и лепене не ми допада,да дам 80лв за демонтаж и монтаж.
                              Дай снимки
                              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                              Коментар


                                #30
                                Danchojn написа:
                                Punto_Manqk написа:
                                Колеги да продължим темата и другите скорости заминаха,по точно се опитах да сваля червеяка(така ли се казваше) от скоростите и при завиване на винта напуках кожуха,точно над пробката за източване на маслото.Пробвах с поксипол нестава постоянно капе,червен силикон също не става идеи какво може да хване здраво,варянта с сваляне на скоростите и лепене не ми допада,да дам 80лв за демонтаж и монтаж.
                                Дай снимки
                                Нямам снимки а и немога да направя първо защото наи близкия канал е на 10 км от нас,и второ първо го лепих с поксипол после с силикон и нищо не се вижда,а и така не мога да я карам за да не стане по голяма беля.Трябва нещо на място да се мисли с крикове да я дигна да залепа цепката да налея масло и да се моля да не е направила белята вече .Засега няма шумове и скоростите влизат лесно ако я залепя и сменя маслото може и да изкарам касмет,даите идеи с какво се лепи алумин мисля си за течен метал какво мислите ще има ли ефект или да не се занимавам

                                Коментар

                                Working...
                                X