Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дебитомер Stilo 1.9JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дебитомер Stilo 1.9JTD

    Тъй като моя дебитомер е развален какво, ще кажете колеги за на Hoffer около 130лв е, има и по-скъпи на Hoffer , тези на BOSH са към 250-300лв.Дали ще мерят еднакво въздушната маса, че моя от 300мл/грама на място пуска само 50мл/г и колата пуши и е загубила мощност.Или дайте линкове от къде мога да си взема нещо тънко дето пак да върши работа?
    Fiat Bravo 1.6 GT
    Stilo 1.9JTD - ex

    #2
    Здравей колега, само да ти кажа, че в бош по принцип са си свалили цените. В алфа форума има тема за дебитомерите: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=25278 разгледай, питай.... все ще се намери някакъв вариант.Успех.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      Хофер в никакъв случай - това е най-ужсният възможен дебитомер! Подлъгах се везнъж и взех такъв и... О ужас - колата направо се побърка - сутрин като запаля тресе и от ауспуха излиза бял пушек и мирише яко на сурова нафта, после като загрее проблем във високите обороти - около 3000 оборота отзат плътна черна завеса... Не е за разправяне. Има аналози, но Хофер не ти препоръчвам - най добре Бош.
      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

      Коментар


        #4
        D. Stanev написа:
        Хофер в никакъв случай - това е най-ужсният възможен дебитомер! Подлъгах се везнъж и взех такъв и... О ужас - колата направо се побърка - сутрин като запаля тресе и от ауспуха излиза бял пушек и мирише яко на сурова нафта, после като загрее проблем във високите обороти - около 3000 оборота отзат плътна черна завеса... Не е за разправяне. Има аналози, но Хофер не ти препоръчвам - най добре Бош.
        Защо? Аз съм с Хофер- вече около 25 000км- проблеми няма. Двигателя работи много добре в ускорение- проблеми от дебитомера нямам. На магистралата на доускорение режа до 4000об/мин. - нормално е да пропуши, но не и да прави димна завеса. Зависи и откъде се зарежда гориво- лично мнение. Но 300 лева за Бош няма да дам. Пробвай как е с изключена букса на дебитомера.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Аз съм с чисто нов дебитомер на Bosch от JTD 105.Цената беше 136 лв. Свалих сензора и го прехвърлих на старата тръба.С него съм по-доволен от динамиката,от колкото с такъв за 115.
          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
          Kawasaki ER-6n'2012

          Коментар


            #6
            iakvvu написа:
            Аз съм с чисто нов дебитомер на Bosch от JTD 105.Цената беше 136 лв. Свалих сензора и го прехвърлих на старата тръба.С него съм по-доволен от динамиката,от колкото с такъв за 115.
            На какъв ДВГ си сложил дебитомера от JTD ?
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              #7
              Аз съм с някакъв HUGO за 90лв е перфектен. Досега не съм имал никакви проблеми, във всичките режими работи перфектно.

              Коментар

              Working...
              X