Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как да вдигна мощността на фиат сеиченто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как да вдигна мощността на фиат сеиченто

    искам да ви попитам, дали някой знае какво мога да направя за моя Фиат seicento 900кб. бензинов 39коня, за да го накарам да върви повече?

    #2
    Да,аз знам.Продаваш го(ако има кой да го купи,ако ли не го подаряваш)и си взимаш примерно Браво 2.0 157 катъра Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
    Fiat 1.4 12V
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

    Коментар


      #3
      или го връзваш отзад на бравото с въжеКолега, виждам нов си, използвай търсачката на форума има 1000000000 такива теми
      тежък е животът лек...

      Коментар


        #4
        Смени му мотора с 1.1 55 коня ще усетиш бая разлика като се има впредвид че до 100 ускорява с почти 5 секунди по-бързо

        Коментар


          #5
          DirtySouth написа:
          Смени му мотора с 1.1 55 коня ще усетиш бая разлика като се има впредвид че до 100 ускорява с почти 5 секунди по-бързо
          То хубаво обаче това 100 не е много препоръчително да вдига Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
          Fiat 1.4 12V
          Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
          Да си втори значи да си първи сред загубилите.
          Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

          Коментар


            #6
            хахаха, мойто е Спортинг. Когато не карам на климатик се изстрелвам много бързо Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 а максималната скорост, с която съм била е 150км/ч, като ПОДЧЕРТАВАМ, (вдигнах заради някакъв досаден тир) не е за тази кола!!! Иначе нормално си върви със 120-130км/ч при хубаво време и без вятър :D а като се изпреварва, особено голяма машина, е хубаво скоростта да е под 120 :D щото се усеща едно леко засмукваме и отпускане при разминаването Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Но това е за Спортинга, не знам 0.900 как върви, чувала съм, че доста тегаво, но много ми се иска да пробвам и да сравня

            Коментар


              #7
              http://www.youtube.com/watch?v=KujCU...lated...Има много варианти - не за пръв път възниква такова питане, в резултат на светнал надпис в главата на потребителя "change engine". Е, коства усилие, но пък резултатът е повече от впечатляващ.
              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

              Коментар


                #8
                Някъде из форумите бяха намерили решение на подобни проблеми....и той е:Записваш се в Хогуордс да учиш за магьосник
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #9
                  Ако викне Хари Потър може и да литне.
                  Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                  Коментар


                    #10
                    cars, mobile и Ало ако имаш принтер - табелки ако не с бял маркер на прозорците и туй то 3 обяви и 2 табелки са около 50 коня от горе :D
                    Haters Gonna Hate

                    Коментар


                      #11
                      слагаш мотор от пунто 1.4 турбо и отиваш на сливен
                      Punto JTD
                      http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                      Коментар

                      Working...
                      X