Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при покупка на ФИАТ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ при покупка на ФИАТ?

    Здравейте,дойде време за смяна на колата и след четене на форуми и статии реших да се пробвам с Фиат.Много съм се навил на Браво/а. Затова искам да ви попитам дали някой от вас ще ми окаже съдействие при огледите?Приготвил съм към 6000 лв, като държа на 1.6 двигател и климатик 3 или 5 врати не е от значение...Разбира се ще почерпя който ми помогне с огледа или пък ще му платя каквото му струва,защото въпреки подробните теми какво да гледаме, не се чувствам сигурен с покупката....то не, че не е до късмет ама все пак....Досега съм карал Рено 19 (много, много доволен съм от колата) и Астра (не съм доволен), така че мисля че е времеза пъргава италианка...

    #2
    :D колега щом сй останал останал доволен от рено 19 то една запазена *brava/o* сйгурно ще е нещо като мерцедес :Dуспех,,,
    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

    Коментар


      #3
      3 или 5 врати не е от значение...
      Това ще определи размера на цената. От значение е!
      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

      Коментар


        #4
        Като начало не бързай, а огледай хубаво за, какво иде реч и все пак се ориентирай, към Браво, или Брава. както каза колегата разликата в цената е около 500-600лв. Иначе стига да имам време в момента, когато ще оглеждаш-няма проблем, ще дойда да давам акъл!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          И аз мога да ма акъл стига да не станем 10 души са един оглед
          Може да се групираме по двама-трима и да вървим през 5 минути разстояние по набелязан маршрут и да оценяваме фиатките!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Айде и аз ще дойда,щом е за акъл.То както се казва много баби-хилаво бебе, ама...
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Радвам се, че има желаещи да помагат!Казвам че, вратите не са от голямо значение, защото предпочитам състоянието на колата.В момента си правя последна сметка колко мога да дам и сте ви пиша кога съм готов за огледите 500 лв ще стигнат ли за смяна на ремъци, филтри и масло на двигател 1.6?

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                Kolyo написа:
                Радвам се, че има желаещи да помагат!Казвам че, вратите не са от голямо значение, защото предпочитам състоянието на колата.В момента си правя последна сметка колко мога да дам и сте ви пиша кога съм готов за огледите 500 лв ще стигнат ли за смяна на ремъци, филтри и масло на двигател 1.6?
                За 1.6 да.
                за 1,8 също ще стигнат даже и ще останат
                Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                Коментар

                Working...
                X