Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Блокира ми алтернатора на Пунтото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Блокира ми алтернатора на Пунтото

    Пунтото ми е 1.1 1996г. блокира ми алтернатора и ми се скъса ремъка за него! незнам какво да правя незнам къдя да я карам да я оправят и може ли изобщо да я карам незнам дали върти водната помпа и ме е страх да я карам. имам пунто от скоро преди това имах МАРЕЯ и ТИПО. моля помагайте ако имате някакви наблюдения!

    #2
    е какво да имаме наблюдения виж какво се върти на този ремък и ще разбереш за водната помпа. иначе ти е блокирал единия лагер, сигурно доста време е свирил. може да ти е счупило направо корпуса, при мен така беше станало и го смених с друго
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Блокира ми алтернатора на Пунтото

      DivakaF1 написа:
      Пунтото ми е 1.1 1996г. блокира ми алтернатора и ми се скъса ремъка за него! незнам какво да правя незнам къдя да я карам да я оправят и може ли изобщо да я карам незнам дали върти водната помпа и ме е страх да я карам. имам пунто от скоро преди това имах МАРЕЯ и ТИПО. моля помагайте ако имате някакви наблюдения!
      Колега,при двигателите FIRE,какъвто е твоят,водната помпа се върти от ангренажния ремък,така че спокойно можеш да отидеш така до сервиз /ако ти е добър акумулатора /.Колкото до сервизите,да кажат колегите от София,в добър електричарски сервиз биха ти свършили работа...Успех !
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        Re: Блокира ми алтернатора на Пунтото

        vesko.t написа:
        DivakaF1 написа:
        Пунтото ми е 1.1 1996г. блокира ми алтернатора и ми се скъса ремъка за него! незнам какво да правя незнам къдя да я карам да я оправят и може ли изобщо да я карам незнам дали върти водната помпа и ме е страх да я карам. имам пунто от скоро преди това имах МАРЕЯ и ТИПО. моля помагайте ако имате някакви наблюдения!
        Колега,при двигателите FIRE,какъвто е твоят,водната помпа се върти от ангренажния ремък,така че спокойно можеш да отидеш така до сервиз /ако ти е добър акумулатора /.Колкото до сервизите,да кажат колегите от София,в добър електричарски сервиз биха ти свършили работа...Успех !
        Много благодаря ! сега остава да разбера и къде да я закарам и всичко ще е наред. Съжалявам че го бях пуснал горе (въпроса) още немога да се ориентирам във форума

        Коментар

        Working...
        X