Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

крушки за табло...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    щракнах една смичица, не е кой знае какво, ама горедолу се придобижа представа за какво иде реч. егати и работата направо не ми се вярва, че толкова елементарно нещо ме затруднява толкова да го открия... Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #17
      Стига бе...

      Коментар


        #18
        Re: Стига бе...

        mariobg написа:
        Стига бе... такива крушки има във всички авто магазини, не виждам какъв ти е проблема... по около 50 ст до 1 лев, според марката. Ако толкова си закъсал, мисля че имам в багажника 2-3 относително скоро си сменяш крушкат в пепелника (ех пушачи бе). Имаче за фасонка според мен в ЕМ Комплект 33 може да погледнеш, мисля че ще имат. Те нали от скоро се рекламират че вкарват какви ли не неща (от пласмаса) за всички марки...
        проблема е в намирането на фасонгите, а не на крушките. повярвай ми кадети и да съм попитал ми показват какви ли не разновидности, уви само не и като мойта Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 . точно в ЕМ комплект не съм проверявал, но по цялата "козлудуй" + Ал. ауто и вантотрейд нямат такива.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар

        Working...
        X