Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

крушки за табло...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    крушки за табло...

    трябват ми 2-3 крушки с фасонги за табло на браво, и обиколих сума ти магазини и не успях да намеря никъде. някъкви идеи....?
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    идеята ми е да питаш н абензиностанциите- Шел , ОМВ , имат всякакви крушки.на мен също ще ми трябват май , преди два дни спря да свети лампичката габарити-къси на таблото, защо ще търсиш със фасонги, аз си мислех че на таблото са като за средната конзола, те са малки крушки без фасонги от 1w или 1.5w бяха май, не съм сменял на таблото така че не съм сигурен. пиши после как си ги сменил ще ми е полезно, успех
    FIAT Stilo 1.4 16V
    FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

    Коментар


      #3
      ами съм свали една фасонга и обикалям с нея Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 и не мога да намеря същата... обиколил съм козлодуй и александър ауто на в. левски. някъв тип от едно магазинче дори ме прати чак в "представителството".... Yellow_Flash_Colorz_PDT_44
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        P. S. мисля че са по различни от тези обикновените...
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Пич дай ена снимка и кажи колко вата ти е крушката(на нея си пише)Ама ако можеш пусни снимчица-аз имам някой крушки пак ако е една от тях може и да те уредим!
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            charlie написа:
            ами съм свали една фасонга и обикалям с нея Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 и не мога да намеря същата... обиколил съм козлодуй и александър ауто на в. левски. някъв тип от едно магазинче дори ме прати чак в "представителството".... Yellow_Flash_Colorz_PDT_44
            Колега, на "Симеон" има един магазин за Лада, вътре има крушки, от там съм взимал за моето табло и за на колегата Аудито. Намира се, като тръгнеш от Ботев по Симеон, и на първата пресечка на ъгъла от ляво се намира един магазин с жълта витрина, само си носи старата крушка

            Коментар


              #7
              утре ще сложа снимчици, но само на фасонгата, защото си свалих само празната фасонга и си сглобих таблото , за да мога да си карам колата.
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                Ако таблото ти е еднакво като моето, и ако фасонките ти са здрави, си купи само крушките - вадят се като ги опънеш, и струват 50 стотинки....Наскоро ми изгоря тази зад километража и я сменях по тоя начин.....
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #9
                  май никой колега с браво не се е сблъсквал с този "жесток" проблем - да си търси крушки за таблото Yellow_Flash_Colorz_PDT_47 ....м/у другото цъкнах 2-3 снимки и ако някой ми обясни как да ги ъплоудна ше съм му много задължен. пък и може и за други колеги да е полезно да знаят какви точно фасонги са "изобретили" италианчетата Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар


                    #10
                    ФЕРАРИСТ написа:
                    Ако таблото ти е еднакво като моето, и ако фасонките ти са здрави, си купи само крушките - вадят се като ги опънеш, и струват 50 стотинки....Наскоро ми изгоря тази зад километража и я сменях по тоя начин.....
                    Аз също си сменях тази зад километража, и крушките ги има в магазините, но фасонки не намерих.
                    Fiat Brava 1.9 TD 100

                    Коментар


                      #11
                      лошото е че ми липсват 3, а имам само 1 фасонга Yellow_Flash_Colorz_PDT_33
                      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                      Коментар


                        #12
                        май вци4ки сме така

                        И аз имам браво но на мен са ми изгоряли тези които са под касетофона там дето е за парното и нвмам представа как да ги сваля! не е голям проблем но когато карам на тамно и искам да си го пусна триабва да светкам лампата което е гадно. е та моля ви ако знете как да махна тези врътки да сменя крушките ще ви бъда много благодарен!

                        Коментар


                          #13
                          добре де дай една снимка може и схема.. да ги видиме аз имам една шепа у нас от типо, уно, дедра... който не ми трябват..

                          Коментар


                            #14
                            Re: май вци4ки сме така

                            beliq написа:
                            И аз имам браво но на мен са ми изгоряли тези които са под касетофона там дето е за парното и нвмам представа как да ги сваля! не е голям проблем но когато карам на тамно и искам да си го пусна триабва да светкам лампата което е гадно. е та моля ви ако знете как да махна тези врътки да сменя крушките ще ви бъда много благодарен!
                            здравей, и аз имах този проблем , специални благодарности на hf hpe за помоща тогава, без неговите съвети нямаше да се справя, значи имаш 9 (девет ) болта който трябва да отвиеш за да стигнеш го крушките зад врътките на парното, 1. изваждаш касетофона, писал съм как става в други теми- зад него ще видиш 4 болтчета за отвиване2. средната лента където ти са копчетата за мъгла, за нагревателите, там се махат капачетата в края които не са копчета (внимателно отстрани с отверката и излизат), под тях още 2 болчета за отвиване3. извашдаш с дърпане средната врътка , тази за сепените на вентилатора, малко е трудно но става, внимаваш какво излиза от там освен нея за да го сглобиш после ( аз още незнам къде е била една пружинка която ми изпадна първия път като я разглабях ), под нея има 1 болче4. като погледнеш централната конзола в долните и краища отляво и дясно има 2 болчета които се виждат и за да стигнеш до тях нищо не се маха друго, болтчетата се отвиват с шестограм (май така се казваше)като свършиш с болчетата издъпваш леко към теб цялата централна конзола, (врътките който си мислиш да сваляш остават )тя ще се държи все оше от кабелите но може и да не ги махаш тях, като я извадин малко имаш достъп до крушките за който говорим те са два броя 12V 1W, (ili 1.5W-забравил съм) има ги по безиностанциите.
                            FIAT Stilo 1.4 16V
                            FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                            Коментар


                              #15
                              Capoeira написа:
                              добре де дай една снимка може и схема.. да ги видиме аз имам една шепа у нас от типо, уно, дедра... който не ми трябват..
                              ми ще дам снимчици, ама не знам как....
                              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                              Коментар

                              Working...
                              X