Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос като цяло за фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос като цяло за фиат

    кажете кои модели на фиат са с задно предаване. За да знам евентулно от кой модел може да стане нещо за мойта барака, че нещо е започнал да заминава диференцяла. Вече доста майстори го потвърдиха, и сега ще карам до счупване, защото от нищо друго май нестава.10х
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    #2
    да не те отчайвам, ама от съвременните няма такива. виж аржента не знам дали не е със задно, ама то и така да е пак трудно ще намериш каквото и да е.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Имаше един Фиат 1500-приличаше на Пежо 404.Те мисля че са със задно предаване.Успех
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #4
        Тоя Тофас или Тофаш външно много, ама много прилича на регата. Дали не е правен на базата на регата. И ако да...
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          Re: въпрос като цяло за фиат

          ForceWere написа:
          кажете кои модели на фиат са с задно предаване. За да знам евентулно от кой модел може да стане нещо за мойта барака, че нещо е започнал да заминава диференцяла. Вече доста майстори го потвърдиха, и сега ще карам до счупване, защото от нищо друго май нестава.10х
          Виж, не прилича ли на Полски Фиат, а и ако само вие, може доста още да се кара!Пък може и да се отремонтира, ако не са причината пиньон и корона!

          Коментар


            #6
            До колкото знам до 1993г. са правени на базата на ФИАТ 131 МУРАТ. Слад 93 започват да се прават по към темпрата- но не съм сигурен, тези от 95г на сам знам че са с двигател от темпра, но пак са с задно предаване. Моя е 94г. и е ни такъв ни онакъв. До колкото ми казват майсторите целия задeн мост бил досущ като този на лада, но този на ладата бил с 4см по тесен.Иначе диференциала за сега леко вие, препоръчаха ми някаква добавка сипвах и е по добре. Но и има едно тропане което е малко по неприятно от виенето, то се осеща като караш бавно по черен път или по повечко дупки така че да има странично олюляване. Но като цяло може още да доста да се кара.
            Tofas- Sahin 1.6 карб.

            Коментар


              #7
              Би трябвало да стане от:Fiat 124,Fiat 131,Fiat 132 и Fiat Argenta Успех!
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                вйенето може да е от луфта на конйчнйте лагерй йлй пйнйона ,ако са се йзносйлй зъбйте напрймер,,,пък олюляването й тропането са като челй от спуканй амортйсъорй йлй от каучуковйте елементй на задното окачване,,,базата е фйат 131 но йма разлйкй в размерйте ,,,най ефтйнй й в йзобйлйе резервнй частй можеш да сй намерйш в OДРЙН ,не тй йскат й вйза все едно сй се запътйл за ХАСКОВО
                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                Коментар

                Working...
                X