Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скорости на темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скорости на темпра

    Имам Темпра 1.6 моноинжекция 2005 г., от една седмица когато включвам и изключвам на 1,3 и 5 скорост се налага да прилагам малко усилие...а когато включвам и изключвам на 2 и 4 скорост всичко си е наред. Просто тези скорости който са напред се прилага усилие. От какво може да се дължи това.

    #2
    Щанги..Пеперуда...Опората ск. механизъм на рейката...Пластмасата под маншона може да се е изяла до безобразност...Провери ги тези работи.Манда ли ти се лоста?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      pecata написа:
      Щанги..Манда ли ти се лоста?
      Не, лоста си се държи нормално...не се клати застава си при изключване в нормално положение.

      Коментар


        #4
        Върху реиката е тъи наречената пеперуда,смазваш я периодично с WD или с течна грес и проблемати е решен.Ако ли не я смени,обаче е около 80лв.Аз моита лично си я смазвам от време на време само че става само на канал зажалост
        Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
        EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
        EX.Fiar Ritmo 105TC

        Коментар


          #5
          Скорости на темпра

          ,, Манда ’’ означава ,, клати се ’’ - така ли е ?
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #6
            Re: Скорости на темпра

            Румен_Хинчев написа:
            ,, Манда ’’ означава ,, клати се ’’ - така ли е ?
            Идва от глагола "мандахерца ми нещо".Заменя всеобщия глагол онодвам, онодва ми се, да го онодам...
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Колега провери тази пеперуда която е над хидравличната рейка , при мен опираше във тръбичката на хидравликата и затова затягаше но поизкривих малко тръбичката и всичко се оправи, влизат си със лекота.
              темпра 1,9тд

              Коментар

              Working...
              X