Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за алфа ромео

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    1600 лева ти говоря за 5 цилиндровия двигател...вадене на целия мотор....шлайф на коляновия вал + сегменти и биелни и основни лагери....

    Коментар


      #17
      мисля, че повече от 1000-1200 лв не би ми излезнало да ми се монтира друг вдигател без проблем ??? дори и този да не става за нищоще го кажа така че алфата ми се връзва на почти 50% по евтина от другите алфи пак същия моделслед ремонт доривъпроса е дали си заслужава

      Коментар


        #18
        12

        незнам колеги, гледам колата и си мисля, че ще е голяма пиче-ловкавиждал съм далеч по отвратителни опити за оптичен тунинг

        Коментар


          #19
          хаха, колега ако искаш пиче-ловка се ориентирай към нещо след 2007-2008 около 40-60 хил.лева, те са като данъчни инспектори знаят кое колко

          Коментар


            #20
            Куписи дарака и следващите ти теми ще са колко чупливи били Италианските коли Или като на твоя познат който ти казвал че не подлежали на ремонт.Ами те на село само трактори са виждали и си мислят че Алфите са капсуловани.А моя съвет е или си купи кола която да караш или купи тая да храниш собсвениците на сервизите и да се оплакваш.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар

            Working...
            X