Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно счуване под капачката на резервоара.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странно счуване под капачката на резервоара.

    Колеги, помогнете със съвет!Отивам аз да зареждам вчера и гледам капачката на резрвоара на Пунтото ми 99-03 потънала в посока вътрешнотта на колата. Капчката като капачка си е здрава, но това на което се завива се мандахерца, а преди беше стабилно закрепено към купето/ламарината. Как се откачило ?!?! Никой не знае!Закарах я в сервиз, но ми отговориха че ще отнеме време да се намери подобна резервна част, а мен ме притеснява да карам така!Ако може някой който знае къде може да се намери или пък случайно ми даде линк или каквато и да било информация ---> искрено му благодаря!

    #2
    Колега незнам дали ще съм ти от полза, но миналата година разглобявах едно смачкано венто. Точно там където казваш че е хлътнало нямаше ламарина , а само остатъци от ръжда. Самата гърловина на вентото се захваща към ламарината с нещо подобно на семеринг. гумено уплътнение което във вътрешността си има стоманизиран обръч абе, направо тел, което играе ролята на пружина. Незнам на пунтото как е, и на бравото незнам как са го измислили. мини по моргите и виж може да ти излезе късмета, при положение че на твоята кола мястото не е изгнило и това да е причината гърловината да се мандахерца. Поздрави!
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар

    Working...
    X