Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

стоп за брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    стоп за брава

    Днес някой ми счупи средния стоп на бравата някой може ли да ми каже продават ли се само стъкла и колко струват .Преди време някой от форума беше писал че някой в София правел такива стопове 1:1 и били евтини но немога да намеря точно темата помогнете.А ако някой знае и във варна да се правят подобни неща ще му бъда много благодарен.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Колега, иди в някоя морга и си вземи, и на мен ми го счупиха така докато колата беше оставена за 10 мин. пред гаража след като я бях измил и нагласил ... В крайна сметка отидох в една морга и си купих за 60 лв. оригинален, нов ментак е 130 лв. Стъкла няма да намериш ... аз продавам стария стоп (20 лв., може да му потрябва на някой), но на него двете долни ленти на стъклата са счупени ...Със стария нов стоп колата пак си е както преди ... само дето се бръкнах с 60 лв. заради малоумието на някой друг ...

    Коментар


      #3
      Имаше подобна тема - ставаше дума за някакъв майстор от Бургас (от кв. Меден рудник), който изливал стопчета 1 към 1http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...E8%E3%EB%E0%F1
      Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

      Коментар


        #4
        wwweb написа:
        Колега, иди в някоя морга и си вземи, и на мен ми го счупиха така докато колата беше оставена за 10 мин. пред гаража след като я бях измил и нагласил ... В крайна сметка отидох в една морга и си купих за 60 лв. оригинален, нов ментак е 130 лв. Стъкла няма да намериш ... аз продавам стария стоп (20 лв., може да му потрябва на някой), но на него двете долни ленти на стъклата са счупени ...Със стария нов стоп колата пак си е както преди ... само дето се бръкнах с 60 лв. заради малоумието на някой друг ...
        Колега май не се изразих правилно става дума за третата стоп светлина по средата на капака .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Не се продава отделно, а целият стоп, заедно с крушките. Ако не се лъжа за около 120лв. Обикаляй моргите...
          Брава 1.6 16V ELX
          Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            Колега май не се изразих правилно става дума за третата стоп светлина по средата на капака .
            Oops, sorry моя грешка ... не бях обърнал внимание, че си писал за този в средата ...

            Коментар


              #7
              Не е 120лв 95 лв но неса малко като се има предвид 4е не съм имал проблеми с него дори и крушки не са ми горели а само за едно стъкло 95 кинта не си срува ако някой знае кой може да прави само стъкла ще съм му благодарен.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                Има едни момчета дето продават едрогабаритни авточасти, като идваш от Метро от Владиславово, на светофара на КАТ продължаваш направо и там на автобусната спирка вдясно е магазина - Интеркар или Еврокар не помня. Питай там дано намериш... (95лв е супер цена за оригинален трети стоп-къде го намери?)
                Брава 1.6 16V ELX
                Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                Коментар


                  #9
                  bright написа:
                  Има едни момчета дето продават едрогабаритни авточасти, като идваш от Метро от Владиславово, на светофара на КАТ продължаваш направо и там на автобусната спирка вдясно е магазина - Интеркар или Еврокар не помня. Питай там дано намериш... (95лв е супер цена за оригинален трети стоп-къде го намери?)
                  Долу при италианеца има магазин на южния плаж мисля че булеварда беше приморски или нещо такова .
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Проблема с крушките се решава лесно.Моите бяха изгорели.Сложих си ,мисля че 9 бр. х 1,2 W,0.60 ст. броя.Малко работа с поялника и топъл силикон и е готов.За 5 лв. ми излязоха частите.Но стопа външно ми е здрав.В бургас мисля ,че е 85 лв. заден стоп и си оригинален италиански.За отливка ,незнам може да има някъде в бургас.
                    www.avi7.hit.bg
                    Видеонаблюдение и системи за сигурност

                    Коментар


                      #11
                      Ricardo написа:
                      Проблема с крушките се решава лесно.Моите бяха изгорели.Сложих си ,мисля че 9 бр. х 1,2 W,0.60 ст. броя.Малко работа с поялника и топъл силикон и е готов.За 5 лв. ми излязоха частите.Но стопа външно ми е здрав.В бургас мисля ,че е 85 лв. заден стоп и си оригинален италиански.За отливка ,незнам може да има някъде в бургас.
                      Аз и в Варна обиколих магазините и най ниската цена е 75 кинта хов италиански на марели но са си много кинти за едно счупено стъкалце ,ще чакам по моргите да докарат дават за 20 лева целия стоп.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар

                      Working...
                      X