Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

koлеги имам ? за джанти 4 по 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    koлеги имам ? за джанти 4 по 100

    искам да попитам , с ексцентрични болтове има ли някъкъв проблем с да сложа на фиата от 4 по 98 да мина на 4 по 100 имма и фланци по 15 мм а и ми е интересно дали има толкова дълги болтове за да си сложа джантите щото неискам да махам фланците джантите са ми ЕТ20 14 цола 8ж

    #2
    Попринцип няма проблем , стига болтовете да са хубави . Българските на еТе също са хубави , бягай от китайските Но задължително сложи втулки ако централния отвор на джантите не е 58 , иначе ще имаш проблем . А с това ЕТ20 без фланци може да опира някъде отвътре...
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3


      мерси колега аз фланци имам но нз дали има толкова дълги ексцентрични болтове иначе за тези втулки знам тои е нчкакъл пластмасов кръг които се слага в централнич отвор на джантата за да легне като хората нещо такова ако не се лъжа

      Коментар


        #4
        Да точно пластмасовия кръг Много е важно да ляга плътно на главината , иначе може да скъсаш болт . А за дължината , трябва да има каквато си поискаш . Имам приятел с джанти ЕТ20 , сложи доста големи фланци и е с такива болтове , поръчани от тук http://www.etebg.com/autospares/bolts.html . Доставят и по телефона , около 3 лв/бр . Иначе монтажа после е желателно само на ръка да се затягат
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар

        Working...
        X