Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някой срещал ли е Мултипла фабрично САМО на метан?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някой срещал ли е Мултипла фабрично САМО на метан?

    попадна ми една такава и й се чудя, дали не е няква ’рационализация’.внос е от Германия, но не знаех че има САМО с метан, въобще няма бензин.

    #2
    Re: някой срещал ли е Мултипла фабрично САМО на метан?

    u_bo написа:
    попадна ми една такава и й се чудя, дали не е няква ’рационализация’.внос е от Германия, но не знаех че има САМО с метан, въобще няма бензин.
    Не съм чувал да има само на метан, но с фабричен метан има, а резервоарът за бензин е с по-малка вместимост.

    Коментар


      #3
      мои познат има ,но и тя както казва колегата си има резервоар с малка вместимост. същото е положението и с фолксваген Туран и опел Зафира наскоро ги докараха от германия наи-вероятно все бивши таксита/ако съдя по цвета им/.всичко е заводско даже уредите на таблото,когато си на бенц.показва неговото ниво, а когато си на мет. неговото.
      Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
      Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


        #4
        Във Варна има таксита Авеота мисля че са фабрично на метан но имат и около 10 литра резервоар на бензин то ако е само на метан като застудее сутрин не можеш да запалиш.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          мултипла

          да има мултипла само на метан,нарича се blupawer,само синьо гориво.70kw e мощноста на двигателя.не е много удобна за разтояния по-големи от 450км,ако няма метан станция.
          ГРИЖА СЕ ЗА ФИАТА

          Коментар


            #6
            Само за инфо при VW Caddy с фабричен метан т.нар. eco fuel има също резервоар за бензин 12 л.
            Fiat Bravo 11'97
            1.4 12V A/C

            Коментар


              #7
              dani389 написа:
              Във Варна има таксита Авеота мисля че са фабрично на метан но имат и около 10 литра резервоар на бензин то ако е само на метан като застудее сутрин не можеш да запалиш.
              Напротив! Метана не замръзва. Палил съм без никакъв проблем при -18 директно на метан!
              FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
              Единствено в България "селянин" е обидна дума.

              Коментар


                #8
                veskobravo написа:
                dani389 написа:
                Във Варна има таксита Авеота мисля че са фабрично на метан но имат и около 10 литра резервоар на бензин то ако е само на метан като застудее сутрин не можеш да запалиш.
                Напротив! Метана не замръзва. Палил съм без никакъв проблем при -18 директно на метан!
                Имам фиат multipla bipower на бензин и фабричен метан .30л.бензин и 165л.метан с метан минавам извън градско 550 км.Другите модели Мултипла са на бензин и дизел.колегата споменал модела по горе е на ГАЗ и бензин.(не метан)

                Коментар

                Working...
                X