Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo помощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo помощ

    Здравейте колеги от два дена съм горда собственичка на Fiat Bravo 1.6 16V колата си екстра но я закарах при майстор след покупката за оглед и той остановй че колата е удряна отзад и оправена немарливо и задното бомбе от страната на резервоара е страшно изгнило задната престилка също, та въпроса ми е може ли да се сменът повредените ламарини и колко горе долу ще излезе удоволствието защото искам да си въстанова белисамата

    #2
    Защо не попита майстора, той би трябвало да е в час.Ние можем само да гадаем колко е изгнило, кое и как.
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
    Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

    Коментар


      #3
      Всичко по колата може да се оправи. Цената зависи от майстора Съветвам те да поразпиташ на няколко места и да си избереш при кого да отидеш да я оправи. Не се хвърляй на най-ниската цена. Потърси теми във форума свързани с ремонт на ламарините и събери мнения за тенекеджиите - кой как си върши работата. Желая ти успех и щастливи мигове с новата придобивка
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #4
        колеги можете ли да ми препоръчате сервизи и майстори в Стара Загора

        Коментар


          #5
          iva_87_1 написа:
          колеги можете ли да ми препоръчате сервизи и майстори в Стара Загора
          Попитай колегата emzo, той ще те упъти най - добре.
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
          Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

          Коментар

          Working...
          X