Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

виене от дясното колело!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    виене от дясното колело!

    одеве на Уното изведнъж започна много яко да ми вие откъм дясното колело,звука е същия,като на ролкови кънки лагерите на колелцата когато са пълни с пясък(ако някой знае) ! когато карам бързо,звука се увеличава и е равномерен,а като намаля намалява и той,и се усеща разликата при различните скорости! точно след барабана,в началото на щангата,има някаква гумичка,която покрива част от щангата,та тя е скъсана и подозирам,че вътре се е напълнило с пясък....абсолютно нищо не разбирам от ходова част Yellow_Flash_Colorz_PDT_50 ,ако може някой да каже какво е,и дали съм на прав път!!!

    #2
    сигурно е лагера на главината

    Коментар


      #3
      pugsy написа:
      сигурно е лагера на главината
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        а до каква степен е рисково да карам още 2 седмици до заплата и колко струва тоя лагер,че сега само той ми липсваше и какви са последиците ако се счупи на път,мога ли да се пребия,или да карам "спокойно"

        Коментар


          #5
          май е заеден (споменаваш барабан)то може да си караш така но не е хубавоаз мойта я карах 30 000хл и така я продадох

          Коментар


            #6
            така де,объркал съм се,и обърках и вас не барабан а диска,демек ми вие предно дясно колело!!! а от одеве ново 20....като натисна рязко спирачките и стърже яко,като желязо в желязо,или нещо такова!а и цялото колело е леко криво на една страна-в горния край е леко навътре,а долу е навън,съвсем малко е,но може от там да идват всички гадости!!! някой идея ако има...

            Коментар


              #7
              еми най-вероятно са ти се износили накладките ? най-добре е възможно в най скоро време да отидеш на майстор ,защото е опасничко да караш така .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                както каза колегата може да са накладки,така че първо ги провери тях и ако трябва ги смени

                Коментар


                  #9
                  Колега дано да греша, ама по симптомите дето ги описваш, звучи като разбит лагер.Хич не отлагай ами отиди до някой сервиз да го погледнат,защото износен лагер вие ама ако е пръснат може и да се разчекне предницата (според това което описваш)
                  Настоящата - Ford Focus ST
                  Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                  Франкенщайн - R.I.P.
                  Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                  Коментар

                  Working...
                  X