Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo - наводнено под педалите - хелп!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo - наводнено под педалите - хелп!!!

    Здравейте. След обилните дъждове тези дни, че не бях карал и колата, отивам и какво да видя - под педалите се образувала локвичка. Във форума има подобна тема за Типо, но гледах под стъклото, няма никакви ръждички и т.н. Откъде може другаде да тече. Плс хелп!

    FIAT Bravo 1.6 16V

    #2
    Това с ръждата не е задължително, защото стъклото е залепено, а не е с уплътнения. Възможно е някъде да е отлепено.
    Настоящата - Ford Focus ST
    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
    Франкенщайн - R.I.P.
    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

    Коментар


      #3
      Ммда... едва ли от друго място може да пробие вода-може да се наложи да сваляш стъклото и да го лепиш наново!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        само предположениеда не е съвпадение с дъждовете?виж си нивото на антифриза
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          sev написа:
          само предположениеда не е съвпадение с дъждовете?виж си нивото на антифриза
          И на мен ми хрумна същото между другото, но го изключих, като съвпадение, но все пак е добре да се пробери и това, като вариянт!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            добре ще е сущо преди да я запалиш да свалиш кората под волана и да видиш да не са мокри кабелите и т.н. освен проблем с уплътнението на предния прозорец,може да ти е протекло ако имаш евентуално шибидак .както и ръжди ,който могат да се видят само при вдигнат преден капак . съмнява ме да е радиаторчето за парното,както предполагат колегите ама знае ли човек !
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              вода в купето

              Колега - и при мен беше така и се оказа, че е запушен отвора за оттичане на водата отпред под пластмасовите капаци на чистачките. Изчистих го и всичко се оправи само дето малко ми мирише на мухал :D :D :D

              Коментар


                #8
                ...

                Мерси много - днеска ако е по-добро времето ще се заема да поогледам, че вчера се чувствах като в лодка, докато карах на дъжда

                FIAT Bravo 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  И аз да дам две-три идеи.На Типото ми се беше запушил отока за вода под рамената на чистачките. Отпуших го. Оказа се че не е от него. Обаче отгоре има лайсни и под тях има някакъв отвор. Имаше влага по тавана. Слагах силикон под лайсните и се оправи. Става въпрос над шофьорската врата.На Пунтото, капеше от между уплътнението на вратата, пак на шофьорската страна, отгоре. Видях че вратата е малко крива. Намествах я чрез болтовете й - не стана. Тогава реших да кривя вратата, видях че горната част стърчи малко навън. След два-три часа внимателно натискане, леко се прибра и от тогава не е влизало вода от там. Кривих я с ръце, със свалено стъкло, ламарината е мека. Иначе беше сато при теб и много ме озадачаваше, щото има локва а няма следи. То какви следи да има като капе покрай гуменото уплътнение право долу.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X