Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ценови листи.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    1 кафе Илли в Милано 2000-та година струваше точно 1000 лирети (0.5Евро, 1 лев).

    Коментар


      #17
      Добре де .. дайте да не се отплесваме от темата. Ако желаете ще отворим и една друга за кафето. Та мисълта ми беше някой да ме светне кои видове са по удачни да се вземат стравнявайки дупките,климата и т.н. Чувал съм че газови на тия наще кратери хич не е добре. Вие какво мислите ?

      Коментар


        #18
        jamie написа:
        1 кафе Илли в Милано 2000-та година струваше точно 1000 лирети (0.5Евро, 1 лев).
        Ами в България 1л. бензин е 15 ст. (1960г. или около нея) :P
        Fiat не е Ferrari, но го притежава

        Коментар


          #19
          The_Wicker_Man написа:
          Добре де .. дайте да не се отплесваме от темата. Ако желаете ще отворим и една друга за кафето. Та мисълта ми беше някой да ме светне кои видове са по удачни да се вземат стравнявайки дупките,климата и т.н. Чувал съм че газови на тия наще кратери хич не е добре. Вие какво мислите ?
          ами сигурно се отплесваме от темата, защото всеки ден през ден ги пишем едни и същи. дайте да ползваме търсачкатаhttp://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...%F0%E8това са малка част от нещата излезли на първата страница при търсенето. мисля има отговори на всичките ти въпроси
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар

          Working...
          X