Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със съединител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със съединител

    Здравейте колеги! Когато тръгна сутрин с колта и е още студена всичко е ОК. Като вляза в София и започна да вися по светофарите и колата загрее добрезапочват трудно да влизат предавките.Това признак за смяна на феродов диск ли е или нещо друго? Колата е от подписа!
    FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
    Единствено в България "селянин" е обидна дума.

    #2
    Нали сменя жило скоро ? Да не е от него проблема ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Да сменях жило,регулирахме го и е добре.Когато е студена работи нормарлно.Имам чувството,че съединителя загрява и тогава идва проблема.
      FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
      Единствено в България "селянин" е обидна дума.

      Коментар


        #4
        Съединител

        И аз го имам същия проблем с Мареата ми. Не е от жилото,защото ако беше то,щеше да го прави и студена.Според мен е от притискателния диск. С течение на времето ламелите губят свойството хубаво да ’’отделят’’.Затова като тръгнеш влизат добре и след няколко натискания на педала ламелите се деформират и не отделя хубаво. Мисля ,че и при мен е така.
        Моля,пишете малко по-грамотно...

        Коментар


          #5
          Re: Съединител

          alex_sn1 написа:
          И аз го имам същия проблем с Мареата ми. Не е от жилото,защото ако беше то,щеше да го прави и студена.Според мен е от притискателния диск. С течение на времето ламелите губят свойството хубаво да ’’отделят’’.Затова като тръгнеш влизат добре и след няколко натискания на педала ламелите се деформират и не отделя хубаво. Мисля ,че и при мен е така.
          А вървежа как е ? Щото на мен ми се струва,че като се появи проблема с съединителя и вървежа отслабва.
          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

          Коментар


            #6
            Според мен за да има отслабване на вървежа ,трябва да е заминал феродовия диск и да се получава тъй нареченото ’’буксуване ’’ на съединителя. Пак ти казвам ,че според мен и при теб и при мен е ’’заминал’’ притискателя . Поне по пътя на логиката не виждам друга причина. То това пак си означава цял нов съединител...
            Моля,пишете малко по-грамотно...

            Коментар

            Working...
            X