Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пак запалването

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пак запалването

    Виждал съм да тресе двигател при изваден кабел на някоя от свещите, но при мен е обратно - няма кабел на 1 цилиндър горе-долу се търпи (работи на 3 цилиндъра) ама включа ли го в дистрибуторната капачка и почва да работи толкова неравномерно, че почти изгасва. Свалих и смених дистрибуторната капачка и пак същото. Може ли някой да ми помогне? п.п. свещта си е здрава (мисля) поне отвън си минават искри. Дори изглежда нова п.п. Типо двувалка

    #2
    да не си объркал подредбата на кабелите, и да подава искра на грешни цилиндри
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    Коментар


      #3
      не не съм така както си работе6е супер и направо умря.... свалям капачката и гледам една дъга между 2 палеца на капачката сменям я и пак същото

      Коментар


        #4
        ГОТОВОООО..... слага се трета дистрибуторна капачка и всичко е ОК

        Коментар


          #5
          adashe написа:
          ГОТОВОООО..... слага се трета дистрибуторна капачка и всичко е ОК
          Аман от ментета!
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            ми взех я от италсервиз на круговото на 4-километър

            Коментар


              #7
              Е намерил си откъде Те от Италсервиз по комшииски (все пак съм от Младост) ме отказаха много бързо да пазарувам от тях.Пазарувам основно от три магазина - Евро07 , T&N Кар и Александър Ауто.Досега не съм попдала на дефектни части и цените в трите са общо взето еднакви и доста приемливи (за мен капачката беше 10-тина лв,кабелите към 40-тина,палеца - 2.50 ).
              Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

              Коментар

              Working...
              X