Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ванто трейд - ремъци и филтри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ванто трейд - ремъци и филтри

    Преди малко бях във Ванто трейд и ми казаха следните цени за ремъци и филтри за Браво 1.9 JTD :Анг. ремък - 42 лв о две ролки 180 и 32 лвДруг ремък - 39 лв(според тоя човек това браво има само два ремъка, някакъв общ, в което не съм сигурен, някои дали знае?) и две ролки 103 и 98 лвМаслен филтър - 8.40Въздушен - 13.20Горивен - 28.80Поленов - 32.76Масло селения турбо дизел - 11 лв/литърЗа работа искат 170 лв някъде.Та ако някой има същото браво или ако частите им са сходни с на другите, бих помолил да ми каже какс а цените и дали това са всички ремъци и филтри (особенп ремъците ем съмняват). Така излиза 800 лв, което е много, та другото което искахд а питам е дали да не купя оттам само някои части, които са по важни да са оригинални пък другите от друго място, за д ами излезе по-евтино. И за монтажа дали д ане го направя там, все пак те се занимават само с италиански коли и разбират повече, или няма значение.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    #2
    Колега обърни се с лично съобщение към hit-ko от форума. Цените ще бъдат добри, както и качеството. Доставката е с куриер.А аз смяната - аз лично ползвам услугите на Стефан в сервиз "Рали Арт" срещу входа на КАТ, тел. му е 0898662989. Цените са доста по-ниски от ВантоТрейд, а аз лично съм доста доволн от тоя пич по отношение на работата която ми е вършил по колите.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Абе колега защо си избрал точно Вантотрейд. Това не е нещо специфично ,че да не идеш в друг сервиз. На мен за такава профилактика ми взеха нещо от порядъка на 50-60 лв за труд. А и частите сигурно ще са по-ефтини ако си ги купиш от някой магазин.
      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
      Lancia Y

      Коментар


        #4
        TabE-Marea написа:
        Абе колега защо си избрал точно Вантотрейд. Това не е нещо специфично ,че да не идеш в друг сервиз. На мен за такава профилактика ми взеха нещо от порядъка на 50-60 лв за труд. А и частите сигурно ще са по-ефтини ако си ги купиш от някой магазин.
        има смяна на ангренажен ремъкзатова труда е толкова
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          sev написа:
          TabE-Marea написа:
          Абе колега защо си избрал точно Вантотрейд. Това не е нещо специфично ,че да не идеш в друг сервиз. На мен за такава профилактика ми взеха нещо от порядъка на 50-60 лв за труд. А и частите сигурно ще са по-ефтини ако си ги купиш от някой магазин.
          има смяна на ангренажен ремъкзатова труда е толкова
          SEV, пак са доста - 170 лв На мен ми излезе доста по малко, не знам при JTD-то дали е по сложно, ама пък едва ли е като при HGT-то с сваляне на двигателя(поне във Вантотрейд ). Мисля си качествено тези работи могат да се направят и за до 100лв(лично мнение). За частите ако искаш развърти телефона на магазините в Магазини/Сервизи(мисля че там бяха адресите и телефоните на магазините в София) и виж кой какво предлага, също виж и Хит-ко каква оферта ще ти направи(сложи и някой лев за доставката) и сам прецени
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            много са, но за Ванто е нормално :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Все пак най-важното е да имаш доверие в този, който ти е сменил ремъка!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар

              Working...
              X