Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вие некъв лагер на Уното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вие некъв лагер на Уното

    От известно време вие някъв лагер на Уното и при висока скорост направо не се трае. онзи ден пътувах до Видин и щях да оглушея. Един приятел спомена нещо за лагер на главината. Според вас от какво е, възможно ли е да е този лагер и какви още лагери има в Уното. Споделете мнения. Забравих да кажа, че при десен завой шума намалява, а при ляв става нетърпим. Трабва да се разбере какво е за да си го оправя.
    FIAT Uno 45 FIRE

    #2
    Re: Вие некъв лагер на Уното

    ivo_red написа:
    От известно време вие някъв лагер на Уното и при висока скорост направо не се трае. онзи ден пътувах до Видин и щях да оглушея. Един приятел спомена нещо за лагер на главината. Според вас от какво е, възможно ли е да е този лагер и какви още лагери има в Уното. Споделете мнения. Забравих да кажа, че при десен завой шума намалява, а при ляв става нетърпим. Трабва да се разбере какво е за да си го оправя.
    Ако, това ти го прави само по време на движение, най-вероятно е преден десен лагер на главината!

    Коментар


      #3
      И аз имах същия проблем и се оказа десен лагер на главината който знам как се разби след влизане в дупка при ляв завой. Вдигни колата на крик и хвани колелото от горе и от долу и разклати. Ако има луфт значи е заминал лагера.

      [Skype - FIAT_FREAK

      Коментар


        #4
        NIGHT^WALKER написа:
        И аз имах същия проблем и се оказа десен лагер на главината който знам как се разби след влизане в дупка при ляв завой. Вдигни колата на крик и хвани колелото от горе и от долу и разклати. Ако има луфт значи е заминал лагера.
        по принцип така се диагностицира лагера но не винаги когато вие има луфт , по добре вдига се едното колело на крик палиш колата включваш първа газ и гасиш и някой се ослушва около гумата дали вие
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар

        Working...
        X