Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при покупка -> Цена на части и добър сервиз за прег

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ при покупка -> Цена на части и добър сервиз за прег

    Първо , здравейте на всички вас фенове на фиатОриентирал съм се към Фиат Брава за момента днес ходих да гледам една ’96г. 1.4 12v на цена някъде 4500 или по-малко. Все пак колата не е нова и си има проблеми за които искам да попитам колко са сериозни и трудни за поправка и разбира се цената им. На първо място ел.стъклото на шофьора не работи подпряно е с някаква пластмаска да не пада стъклото -> колко би ми струвал ремонта само машинка или там целия механизъм не знам какъв е проблема трябва да се погледне в сервиз. След това всички дръжки външни са за смяна , като тази на предна дясна врата се е по4упила доста и хич не действа не е само гумичката която по принцип си се скапва-> колко би струвало и това. Амортесьорите на багажника нещо са сдали багажа. Багажника се отваря трудно и не остава отворен всмисал директо тръгва да си се затваря явно тия амортесьори нещо са си таковали таковата-> и това трудоемко и скъпо ли е? И на последно но може би най-важно , нещо задната предавка влиза трудно. Всмисал ако си я пипаш така спокоино неще да влезе ама ако малко я засилиш по рязко си влиза . То това си е най-добре в сервиз да се види вие тука да гадаете не можете но все пак може да сте имали подобен проблем и да знаете дали е от скоростната кутия или нещо друго там преди нея самата. Знам ли и аз какво има преди нея . Иначе всички други скорости влизат много лесно и при спряла кола и в движение. Покарах я малко и то на нещо като път :D:D . Осеяна с дупки асфалтирана улица. Хлопане тропане не се чуваше от никъде, двигателя работеше равномерно, набира колкото поне според мен за двигателя си, спирачките са добре спира си колата не е да се чуди да спре ли да не спре ли. Лично на мен ми хареса и салона е запазен. Та главното ми питане е за добър сервиз където да я закарам( разбрал съм се с продавача, колата си има транзитни номера, да я взема и да я карам на сервиз където желая) , и там да ми кажат какво и има или няма друго и главно за проблема със задната предавка. Благодаря предварително PS. Мислих и за ауто италия но четох противоречиви мнения във форума и за това искам вие да кажете все пак сте с опит, в кой сервиз биха могли най-добре да ми кажат да я взимам ли колата или не. Поздрави

    #2
    Опитай във Ванто Трейд.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Опитай във Вантотрейд, но там става със записване предварително и то поне 4-5 дни по-рано се обади и им кажи предварително, както искаш да ти прегледат! Дръжките струват средно по 30лв, парчето и, ако си ги смениш сам, или с помощта на колега от форума ще ти излезе безплатно операцията. За механизма на стъклото-идея нямам.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Говорих с един колега за Вантотрейд (баща му работи там), но не работят в събота, което не ме устройваше. Затова си записах час в един диагностичен център (води се на БОШ) на сточна гара за утре. Пожелайте ми късмет и ако я спазаря колицата непременно ще се похваля.Поздрави

        Коментар

        Working...
        X