Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не влиза първа като е запалена колата.Кво станааа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не влиза първа като е запалена колата.Кво станааа?

    Здравейте колеги!Карам пунто 1,9Д и днеска ми направи проблем. Не иска да вкара парва скорост като е запалена. Някои знае ли от какво може да е това? Дали е отишал саединителя?

    #2
    На там май клонят нещата колега.

    Коментар


      #3
      Имах същия прблем с моя опел,пак дизел.Натегнах го и вече 10 000 хил. км. е добре-няма проблеми.Но съм в очакване все пак.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        Пробвай да го натегнеш. Може и жилото да се е прецакало.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Дано това да е проблема. Мерси ще пробвам. Еджа ли скоросната кутия е здала багажа.

          Коментар


            #6
            ако е мк2 няма какво да натяга тои е с помпа
            Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

            Коментар


              #7
              Незнам какво е 2001 година е и е чист дизел. Знам че се води пунто 2.

              Коментар


                #8
                и на мен почна примерно на 20тина вкарвания на 1ва едното трябва да натисна 2ри път съединителя че да влезе, другото което е на задна понякога неиска пак трябва два пъти да натискам за да влезе или да вкарам на 3та примерно и после на задна

                Коментар


                  #9
                  Колега при мене изобщо не иска да влиза, с много сила трябва и стана от един пат до оняден си беше перфектна.

                  Коментар


                    #10
                    нз от какво е при мен, ама мисля че не е от съединителя, понеже съм го пробвал за приплъзване, ама квото стане ако е заминал 250 лева е комплекта, ама аз само феродовия сигурно ще сменям

                    Коментар


                      #11
                      А другите скорости влизат ли нормално?
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #12
                        другите си влизат, то това на 1ва го прати примерно на 20 пъти един път и ме съмнява че може да не натискам до край съединителя по някой път и заради това така да прави, трябва като изляза да наблюдавам по внимателно да видя пак ли ще го направи

                        Коментар


                          #13
                          При мене не влизат нормално задната е сащата работа. Даже прискрацва.

                          Коментар


                            #14
                            а да и задната при мен се ебава понякога, ама то това е често срещано и не ми прави впечатление

                            Коментар


                              #15
                              Оправи се саединителя беше.

                              Коментар

                              Working...
                              X