Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Салона на Типото се наводнява

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Салона на Типото се наводнява

    този проблем го реших, като мястото между гуменото уплатнение, стъклото и купето напълних със санитарен силикон с шприц. стана перфектно.
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    #2
    И аз така само че от този за двигатели, черният.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Споко, махай.Стъклото е залепено със силикон за рамка на купето.Най-често някъде силикона в ъглите се отлепва и става белята.Един познат беше ходил също при стъклари да му го лепнат наново и стана есктра - нямаше локвички след това.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Санитарния силикон е най-лошото решение! Ако някъде там има дори дребна пукнатина в боята (почти 100% сигурно че има) тръгва така наречената силиконова зараза по боята - силикона я надига и става на бабунки и след няма няколко месеца пада всичко.Аз така се прецаках преди време защото и аз уплътних един прозорец със санитарен силикон и после ела да видиш какво чудо стана.Най-добре е със този топлия силикон (ма пръчки дето е и се топи с онези пистолетчета) защото хем ще стегне добре хем няма опасност от силиконова зараза защото не съдържа почти никакви от гадните вещества на санитарния.
        Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

        Коментар


          #5
          Само че ако има ръжда първо с ръждопреобразовател трябва да се мине.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            zfa159 написа:
            Санитарния силикон е най-лошото решение! Ако някъде там има дори дребна пукнатина в боята (почти 100% сигурно че има) тръгва така наречената силиконова зараза по боята - силикона я надига и става на бабунки и след няма няколко месеца пада всичко.Аз така се прецаках преди време защото и аз уплътних един прозорец със санитарен силикон и после ела да видиш какво чудо стана.Най-добре е със този топлия силикон (ма пръчки дето е и се топи с онези пистолетчета) защото хем ще стегне добре хем няма опасност от силиконова зараза защото не съдържа почти никакви от гадните вещества на санитарния.
            що не каза по рано ?
            UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

            Коментар


              #7
              Ами маи наистина не би трябвало да има,то таи като гледам маи вали като за световно,маи скоро ще разбереш :D УСПЕХ!
              N.Y. State of Mind

              Коментар

              Working...
              X