Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo 1.6 -Въпроси и препоръки преди закупуване.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ремъци и ролки 250 леваостаналите неща в зависимост от марката:предни амортисьори 100-125носач 80-200 биалетка 15-30 предни накладки 40-85 преден спирачен диск 40-60
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      Благодаря колега ! Полезна и необходима информация...В общи линии нещата са като при повечето коли.
      ex-Punto 1.9JTD

      Коментар


        #18
        А някой има ли представа в разликата на разхода на гориво между версиите с 5 и 6 скорости и максималната им скорост ? Всъщност какви конкретни ползи носи 6 скоростната кутия , че никъде не намирам инфо ?
        ex-Punto 1.9JTD

        Коментар


          #19
          Аз не знам 1,6 да е излязло от завода с 6 скорости.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Stilo Да, но има и тези дни ще ходя да гледам едно такова.
            ex-Punto 1.9JTD

            Коментар


              #21
              "...but these are quite rare..." Ако си прав трябва да черпиш :D Явно си късметлия.
              AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
              HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
              Kawasaki ER-6n'2012

              Коментар


                #22
                Вземи му номера на рамата и виж в ЕПЕР дали е излязло с 6 ск. кутия, да не е имало проблеми с кутията и да е сменяна.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  аз пък съм доволен от моето Стило 1.6 16V. 2002 бензин+ГИ.купих го на 84000 преди 3 години.сега е на136000.по мотора съм сменил 3 бобини на средна цена по около 120 лв. чистил съм 2 пъти дроселова клапа а сега ще сменям термостат за 100 лв.по окачването рециклирах рейка за 240 лв. смених 2 носача(SIDEM х160лв.) 2 вътр. накрайника и 2 биалетки (не помня цена).носачите изкараха около 30 000 и шарнирите се разтропаха.предстои ми и смяна на тампони на заден мост.това са ми ремонтите. консумативите са отделно:ремъци и ролки когато я купих около 300лв. веднъж накладки отпред, 2 крушки, масло, филтри и др. дреболии.карам само на газ като маршрута ми е 60-70% извън градско.най-високия разход, който съм виждал е 7.8 за около 4000 км.(между 3800 и 4000 километража ми се нулила)най-ниския разход ми е 5.9 за едно пътуване:София-Петрич около 190км.5.9 не е грешка, но по магистралата София-Пазарджик скачам на 8.2(120-160км/ч.)щях да забравя 2 пр. амортисьора билщайн х130лв.,но тях ги смених защото не знаех че колата си е мека.
                  FIAT STILO 1.6 16V 3 врати

                  Коментар


                    #24
                    iakvvu написа:
                    "...but these are quite rare..." Ако си прав трябва да черпиш :D Явно си късметлия.
                    Не знам още , понеже цялостното състояние не е ясно. Всъщност за това питам дали 6 степенната ще е някакво реално преимущество, което да ме накара да преглътна някоя друга забележка ако състоянието не е много добро или да търся по-добър екземпляр , но с 5 степенна...
                    ex-Punto 1.9JTD

                    Коментар


                      #25
                      Милсля че разликата в предавателно число между 5 и 6 степенна кутия в най високата предавка ще е много малка.Може би и затова са пуснали малко автомобили с 6 степенна кутия.А това дали да вземеш колата заради кутията...Едва ли това трябва да бъде водещото.
                      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                      Kawasaki ER-6n'2012

                      Коментар

                      Working...
                      X