Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте от скоро съм сбственик на фиат стило и искам да по

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте от скоро съм сбственик на фиат стило и искам да по

    Здравейте от скоро съм сбственик на фиат стило и искам да попитам мога ли да разбера чрез борд компютъра кога е сменен ангренажния ремък последно? За маслото намерих информация в менюто която ми показва, че имам още три пълни кръгчета, но не съм сигурен какво точно ми показват. Моля ако може някои да ми расясни или да ми прати някакво ръководство. Понеже нямам сервизна книжка и немога да направя засечка. Благодаря

    #2
    Не, не можеш.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo а на това което ми показва за маслото може ли да се вярва или и него да си сменя?

      Коментар


        #4
        Това ти показва нивото на маслото, склонно е да показва, каквото си иска, затова има щека, от там се проверява.Задължително си е да смениш:- ремъци, ролки- масло - двигател и скоростна кутия (най-малкото да и провериш нивото)- филтриИма още много, това е колата сензор все пак, но сам ще ги усетиш тия неща :D
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Да така и ще направя, че не съм сигурен кога последно е обслужена колата сменям всичко мерси все пак а и друго исках да попитам имали някаде в нета ръководство за борд компютъра, че повечето неща са ми сакратени и неразбирам кое за какво е?

          Коментар


            #6
            http://download.fiat-bg.org/Books/St...andbook_En.pdf
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Мерси emzo и ти ли имаш Стило?

              Коментар


                #8
                Карам един гаден дизел
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  и моя е дизел ама е мн гаден сменял ли си тампона на двигателя ?

                  Коментар


                    #10
                    То май само двигателя не съм сменял Понеже ще имаш много въпроси, първо това ползвай :http://forum.fiat-bg.org/search.php?mode=results
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      okey! :D

                      Коментар

                      Working...
                      X