Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто МК2 закупено сега няколко питания

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто МК2 закупено сега няколко питания

    Здравейте колеги вече съм собственик на пунто мк2 2000 година 1.2-8 клапана.Та като цяло купих колата нов внос от Италия и искам да питам за някои неща.Като цяло колата е в добро състояние.Имаше скъсан тампон на двигателя и след като го смених отново си притриса при потегляне и превключване и като че от 800-900 оборота не поема веднага а има забавяне и от там може да се получава,но защо не поема,та не знам да не би да има някои тампон някъде на скоростната кутия който майсторите да не са видели.Също така след като смених маслото с фукс 10 на 40 сутринта като я запаля се чува леко глухо чукане като от верига и като загрее спира.Същото така едното ел. стъкло не ми работи,работи на етапи като му помагам и машинката издава странен шум мисля ,че проблема е в нея ако някой е разглобявал и е правил нека каже.Благодаря на всички предварително!

    #2
    Kолега ако не е тайна за колко пари го взе това пунто. Аз си купих МК2 2000г спортинг за 5000 но перфект с всичко което се сетиш. Интересува ме дали съм се прекарал :D Относно проблемите какво да ти кажа, дано си отбил от цената за да я оправиш сега. Моите тампони са сменяни на двигателя ( и трите ) и сега си притриса,защото са нови и корави.
    Живей живота си, втора серия няма!

    Коментар


      #3
      кола

      Свали кората на вратата и провери дали стъклото върви правилно Дали моторчето има 12 волта може да се тормози асаньорчето дали работи
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Re: кола

        ми вече го разглобявах,но не ми дойде на акъла да замеря волтажа,но ми се струва малко вероятно,а и издава звук,като затрудни някаде.Незнам на кое се казва асансьорче ,но нагледно всичко изглежда добре,а относно цената 2600 със спукано предно стъкло и без номера,общо до тук 3500 вече с еко такси,застраховка,регистрация,стъкло,транзитни,мас ла,ремъци,тампони и др.Иначе мисля ,че новите тампони никак не са твърди и не може да притриса от това.Аз пробвах преди да го сложа доста си е мек даже се чудя как ще държи вибрациите,видя ми се слаб и мек.

        Коментар


          #5
          Съединителя как е? Твърд ли е, къде отделя?
          Lancia Lybra '00 1.8 140hp

          Видеорегистратори

          Коментар


            #6
            колега повярваи от новите танпоти пак има вибрации и претрисане ако си искал толкова путо мк2 моито го давах за 3300 с всичко по него перфектно
            Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

            Коментар


              #7
              Съединителя не е твърд,но отделя доста горе,а иначе колата я взех на късмет.

              Коментар


                #8
                Колега, опитай да тръгнеш от место само със съединителя и кажи как е, дали тресе и колко Виж при мен примерно само със съединител особено на задна предава тресе много и знам, че си ми заминава и си е за смяна...
                Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                Видеорегистратори

                Коментар


                  #9
                  Днес направих опита колега,когато потеглям само със съединител няма проблем,проблема се появява в момента които подам газ.Просто колата ми не поема веднага от 800-900 оборота,над 1000 се оправя.

                  Коментар

                  Working...
                  X