Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане относно багажник за таван на Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане относно багажник за таван на Типо

    Здравейте колеги !Имам следното питане Възможно ли е да се монтира багажник на тавана на Типо и ако някой го е правил моля за съвет !На Типото няма фабрично предвиден монтаж на багажник и ще бъда благодарен ако някой сподели опит .
    Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
    160A1.046

    #2
    Re: Питане относно багажник за таван на Типо

    Koki написа:
    Здравейте колеги !Имам следното питане Възможно ли е да се монтира багажник на тавана на Типо и ако някой го е правил моля за съвет !На Типото няма фабрично предвиден монтаж на багажник и ще бъда благодарен ако някой сподели опит .
    Има фабрични места за монтиране на багажник :D ...ще ги намериш под уплътнението на вратите,представляват отвори,четири са на брой,при отворени врати дръпни малко уплътнението и ще ги видиш
    forza forever

    Коментар


      #3
      Хъммм....аз никога не съм се заглеждал.Къде точно са защото са ми малко дърти уплътненията и се страхувам да ги дърпам много много?Рових из разните книжки ама не видях нищо по въпорса за тези отвори.Иначем знам магазин за багажници ама не съм питал за Типо имат ли и какъв точно.Ако някой се интересува мога да го опътя ама в този магазин не са им евтини доколкото знам.
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар

      Working...
      X