Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с Километража, по-точно входа на жилото към кутията

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с Километража, по-точно входа на жилото към кутията

    Преди няколко дни ми спря километража, и мисля си аз какво може да е----> жило на километража...свалих таблото гледам там всичко е ОКсвалих го от другата страна.... гледам о.0 скъсано ама няква пластмаса... викам си баси тъпите италианци.. да направят края на жилото от пластмаса....стана ми много тъпо.... обаче се замислих и пак го свалих 5мин по късно установих, че жилото е здраво а това е някаква пластмаска която излиза от кутията Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 тази надка /накрайник, преходник/ пластмасова, може ли да се смени без да се разглобява кутията, не вярвам да съм първия случай в света със скъсано такова нещо.... АВТОМОБИЛА Е ПУНТО 1.1 МК1 99 година 55коняПредварително балгодаря за отделеното внимание и се надявам скоро да получа отговор.Поздрави !
    Ето ме вече с Фиат

    #2
    При мен се е скъсало ето това нещо... намерих една тема ... в която колегата е имал проблем с червяка .... та сега въпроса е ОТ КЪДЕ ДА СИ КУПЯ тази глупост и как се разглобява
    Прикачени файлове
    Ето ме вече с Фиат

    Коментар


      #3
      Търси втора употреба.
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #4
        Ново, колко пари е това... някой гледал ли е? Къде може да се купи.... еднакво ли е за всички фиати пунто?!? ?
        Ето ме вече с Фиат

        Коментар


          #5
          Добре де... някой може ли да ми обясни как се стига до този елемент... лесно ли е? виждам че има няколко болта от страна на купето... но дали те се развиват ?от какво да внимавам при разглобяването ?
          Ето ме вече с Фиат

          Коментар


            #6
            Ето ме вече с Фиат

            Коментар


              #7
              Ето ме вече с Фиат

              Коментар


                #8
                няма ли кой да ми помогне бе....
                Ето ме вече с Фиат

                Коментар


                  #9
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                  Ето ме вече с Фиат

                  Коментар


                    #10
                    .

                    http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=1&show=1
                    пунто MK1 1.1 98г
                    МЕТАН
                    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искате да оцелеете - елате в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря колега, мисля си че този е детаила, но искам да ми каже някой КАК СЕ Стига до него... без итеративния метод проба-грешка.....Но благодаря най -сърдечно за сайта който ми изпрати, и цена и всичко !
                      Ето ме вече с Фиат

                      Коментар


                        #12
                        Има болт 10мм отстрани на датчика,отвиваш го,дърпаш датчика и привода излиза с него..

                        Коментар


                          #13
                          Няма резба и подобни. Само болчето го държи.
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            #14
                            тръгнах да разглобявам, отвивам 1 болт с ключе 10... виждат се 3 болта 2 за ключ 10 и един за 15... почти отвих тоя за ключе 10 и като че ли нещо падна или така ми се стори... тръгнах да отвивам тоя с 15.. ама ключ 15 нямям... на велик ден ще го разглобя на канал.. то се е видяло... тоя болт за ключ 15 сигурно държи всичко .... сега се чудя, като отвих тоя 10 и това падане... или ми се е сторило... може ли да карам така или да търся ключ 15, да видя какво съм постигнал - Може ли да е паднало нещо метално в кутията и да я начупя? ..... баси филма... нищо не се вижда там .... немога да се ориентирам, все едно кола не съм виждал... а така ме дразни този километраж..... 10мм болт си го представям само този с глава 15 п.с. сега виждам, че съм развивал правилния болт... само е трябвало да издърпам втулката но вън вече е тъмно, утре продължавам....колеги ако съм на прав път кажете ми Поздрави!
                            Прикачени файлове
                            Ето ме вече с Фиат

                            Коментар


                              #15
                              колегите отгоре са ти подсказали как става. аз съм с ланча делта, но мисля че едва ли има голяма разлика. поне при мене е така: отстрани на датчика има болт шестограм, развиваш го него и дърпаш нагоре самия датчик. никакви други болтове не се пипат. след това вадиш и привода ако остане случайно долу.
                              Lancia Delta 1.6 i.e.

                              Коментар

                              Working...
                              X