Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 бензин + газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 бензин + газ

    здравейте на всички..имам 2 проблема, които от известно време ми създават доста проблеми...1. тъй като съм сложил газова уредба ... в началото както си карам...колата гасне...и то в някои случаи с над 120-130 км/ч (тива беше на газ), в последствие при палене нещо взе да не може да даржи обороти .. прехвърлям на бензин и се оправяше, но това беше само отначало вече го прави и на бензин...просто не иска да даржи обороти и гасне...сякаш се запушва...карах я на сервиз първо при тоя кадето ми слага газовата уредба..и каза че не е от нея... а от компютъра или бобините на двигателя....закарах я след това на 2 места немогат да разберат какво и е...моля ако някой е имал подобен проблем да сподели или да даде идея каде да я закарам...варианта е софия. благодаря2. исках да по попитам тъй като фаровете са ми много слаби..ама като казвам мн слаби...значи се1 не съм ги пуснал :D мога ли да сложа някакви по-силни лампички ли знам ли...само да кажа...не разбирам от коли..за жалост.. и надявам се не са били мн смешни въпроси..дано съм обяснил горе доло проблемите ми

    #2
    виждам че си от студентски, ако искаш може да се разберем нещо и да ти кажа какво да правиш с фаровете

    Коментар


      #3
      колата гасне...и то в някои случаи с над 120-130 км/ч (тива беше на газ), в последствие при палене нещо взе да не може да даржи обороти .. прехвърлям на бензин и се оправяше, но това беше само отначало вече го прави и на бензин... тук има двусмислица !? я обясни пак а това че гасне над 120-130 има два варианта махаш въздуховода и я оставяш само с тръбата от филтърната кутия, другия вариант слагаш един дунапрен на входа на въздуховода и отдолу правих 3 дупки, а третия вариант който аз изпитвам в момента е със едни щуцери ама нали ти казвам ако искаш може да се разберем нещо да ти обясня че хем ще ме разбереш по лесно хем и аз по лесно да ти обясня

      Коментар


        #4
        Кажи дали колата ти е с старото еку (железните колектори)?Махни си въздухозаборника който е на маркуча преди филтъра.Ако си с стария мотор махни каквито емулатори са ти набутали. Може от тях да се бърка. Гарантирам ти 100 % че старото еку работи без да трябват такива гадости.Колко милиметра ти е плочката? Мойта беше 33 или 34 мм и работеше и палеше перфектно на газ.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар

        Working...
        X