Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъсан ангренажен ремък на Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Интересно е да се разбере ако наистина ремъкът е оригинален и на 85000 каква е била причината да се изронят зъбите. А пък може да направиш няколко снимки на стария ремък да ги разгледаме.
    Bravo 1.6 / 16

    Коментар


      #17
      Сега тъкмо бях при майстора и разгледах ремъка. Има някакви букви и цифри по него, но поне аз не можах да разбера какъв е, майстора също каза, че не знае, но може и да си е бил оригиналният. Казва обаче, че според него колата е седяла дълго време без да се кара и ремъка просто си е стар, като възраст. На мен ми звучи доста логично, защото колата е на 7 години и 85000 изглеждат малко. Не се бях сетил да направя снимки, но казах на майстора да ми запази ремъка, така че ще направя следващия път като ходя и ще кача

      Коментар


        #18
        Ремъка се сменя на 5г или 120000км. Което настъпи първо.
        Marea Weekend HLX Jtd 110

        oO(_)____////____(_)Oo

        Коментар


          #19
          За 5г. съм съгласен, но 120 000км. ми се струват много.

          Коментар


            #20
            Така е по книжата, иначе и аз не бих го чакал 120000км.
            Marea Weekend HLX Jtd 110

            oO(_)____////____(_)Oo

            Коментар


              #21
              Така е по книжата, иначе и аз не бих го чакал 120000км.
              И аз нещо такова си спомням, че беше в книжката - на 60000 да се провери състоянието и на 120000 да се смени, но са си много наистина. За 5те години обаче не знаех, бях чувал някъде за 7. То било много лошо положението - ако това е оригиналният ремък, е трябвало да се смени преди 2 години Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

              Коментар


                #22
                gstoyanov написа:
                Така е по книжата, иначе и аз не бих го чакал 120000км.
                И аз нещо такова си спомням, че беше в книжката - на 60000 да се провери състоянието и на 120000 да се смени, но са си много наистина. За 5те години обаче не знаех, бях чувал някъде за 7. То било много лошо положението - ако това е оригиналният ремък, е трябвало да се смени преди 2 години Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                При неблагоприятни условия се сменя на 3г.
                Marea Weekend HLX Jtd 110

                oO(_)____////____(_)Oo

                Коментар


                  #23
                  Просто колата не е на 85 000, а на повече, според мен.

                  Коментар


                    #24
                    Просто колата не е на 85 000, а на повече, според мен.
                    Не би трябвало. До сега почти всеки се е съмнявал, защото си е съмнително на колко км е една кола наистина. Но за сега всичко си сочи, че си е на толкова колата. Склонен съм да вярвам, че ремъка просто си е бил стар. Но то в крайна сметка няма как да се разбере 100%.Иначе сега бях при майстора - 8 клапана, всичките изпускателни, са криви. Той каза, че ще я даде на друг майстор да я прави, който прави само глави и ги разбирал нещата и щяла за един ден да стане. Реших да му се доверя и да не местя колата - дано не правя грешка.

                    Коментар

                    Working...
                    X