Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat coupe пишете моля ви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    e

    е гледам и тои е имал проблеми с него а и не е дал малко пари вече се чудя кво да правя дали си струва да си земам от там..... или изобщто да си земам такава кола

    Коментар


      #17
      Май с турбото има проблем. Само с турбото.
      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

      Коментар


        #18
        e

        оф и аз не знам маи щте се спра на опел бертоне сякаш е по дорбия вариант по ефтина подружка има и по малко ште гори ... как мислите вие

        Коментар


          #19
          Купи си опела. Coupe-то се купува със сърце, на теб ако ти беше на сърцето нямаше да се чудиш.
          ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
          Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
          Jet Black E46 M3

          Коментар


            #20
            e

            ем то ми е на сурце ама.. как да си купя нешто ако знам че трябва да хвурля една камара пари за да е читово не сум милионер ако сум да не му мисля сичко е до пари.. момчета

            Коментар


              #21
              В обявата която си постнал пише...nur der Turbo ist defekt,...мисля, че не е нужно да превеждам?
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #22
                Пък ако си мислиш, че за опела няма да ти трябва поддръжка.... По добре си купи колело, то с тия 2.50 за бензин не си струва. Гледам си на 21 пък още не можеш да пишеш не ми харесва комбинацията с мисли за 200 коня кола :D Ще ме извиняваш ама ще кажа същото като колегата, injekciona. Купи си опел ако ще си купуваш кола. Моето купе е 1.8, но до момента съм дал за 3 години ползване и около 23 000 километра поне 3000 лева за да изглежда добре и да не тропа от сякъде като каруца по хубавите ни пътища. Ако пък се зачетеш в темата на колегата с лимитед едишъна от линка на предната страница ще видиш с какъф кеф и желание си прави всичко по колата.Айде със здраве и ако все пак решиш да вземеш купе, то нека те радва, ако мислиш, че ще ти е скъпа и няма да си заслужава то това найстина не е твоята кола!

                Коментар


                  #23
                  e

                  е аз наистина не мога да пиша на булгарски.. принципно.. и аз от 3 години карам фиат и както иксате така го разбираите сум налял в него над 6000 хиляди лева за да е добре и винаги има кво да му се прави това ме колебае дали пак да е фиат... разбирате ли харесва ми фиатчето но просто прекалено много пари изяде за да е читаво.. а мотора му е само 1.4

                  Коментар


                    #24
                    Колега остави го фиата.Явно не е твоята кола.За тия пари които искаш да дадеш за купе по добре си вземи една Вектра б и си свиркай.
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар


                      #25
                      e

                      ем маи си праф само дето се спрях на опел бертоне 2002 2003 година и явно това ште е колата искам фиат коупе ама по добре да си зема нешто по ново.. та благодаря ви за отзивите... :П

                      Коментар

                      Working...
                      X