Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat coupe пишете моля ви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat coupe пишете моля ви

    интересувам се от фиат coupe 2.0 20v turbo 220hp на много места по автосалони ходих и ми казаха че по голяма каруца нямало но аз искам такава кола и се чудя кажете вие струва ли си много ли се чупят чакам коментари

    #2
    чупят се като всички 15-20 годишни спортни коли смачкани от натискане на газта до долу от 20 годишни пишлемаци в италия и германия. Аз лично спортна кола на 15 години запазена не съм виждал.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      e

      това какво значи да не си земам такава кола такали

      Коментар


        #4
        кола

        Ми ще гледаш то и нова може да е пък да е здухана зависи шоьора и ка е гледал-подэржалвсе пак това е спортна кола и не се кара с 50 км. А тизи където са ти го казали не са и виждали такава кола .
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Колегите искат да ти кажат,че читава трудно ще намериш.Тия коли си искат сигурна и добра заплата.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            e

            еми и аз незнам чудя се какво да правя помогнете то просто няма нито една такава тука вьв варна не турбинирана а изобщто coupe аз даже не сьм се качвал в такова и имам браво иначе страсщно много имам мерак да се кача да видя как е coupe но нали ви казвам че по афтосалоните направо ми се смяха като попитах за такова и да имаше барам да пробвам ама няма..... ... и кажете вие ако намеря струва ли си парите или да си зема опел бертоне

            Коментар


              #7
              Вземи си нещо за което да ти стигат парите, които изкарваш със собствен труд. А и вземи пак изкарай от 8-ми до 12-ти клас, че много ти куца българския.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                ...зависи от Бертонето колега."опел бертоне" е доста общо понятие.Купе турбо-читаво трудно ще намериш.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  e

                  еми да ти кажа бертонето е кабрио 1.8 125 коня но неска се качих на коупе и както е по старо доста повече ми хареса от бертонето.. и да прави сте за това че трудно сщте намеря читаво коупе но вупроса е ако намеря да го земам ли или просто не си струва дори и да не е турбинираното просто да е купе струва ли си ????

                  Коментар


                    #10
                    20V Turbo тук доста трудно ще намериш, пък камо ли да имаш някакъв избор. То за купетата без турбо избора е почти никакъв, какво остава за турбо купе. А ако си мислиш, че ще си купиш помпачка за 2500лв и само ще сипваш и караш, много се лъжеш. Общо взето запазено купе каквото и да е почти няма, 99% от колите са си гробове. Така, че вариантите са ти 2 или си правиш кефа и наливаш пари в някое купе, което ще си остане вечно твое или си купуваш някоя практична кола. Аз избрах първото и въобще не съжалявам, защото кефа който ми носи колата, макар и да не е турбо е несравним..
                    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                    Jet Black E46 M3

                    Коментар


                      #11
                      e

                      ем има 2 3 турбинирани по 192 коня но се чудя за тях... ся понеделник щте карам едно 137 коня просто да покарам да видя как е купето... ако ми хареса има един едиствен вариант но е малко по скуп... за 1500 лева ми е докарването от германия и осщте 4000 хиляди лева за самото коупе 2.0 20в турбо 99 година струва ли си ??? кажете нешто???мисля че в германия са доста по читави как мислите вие

                      Коментар


                        #12
                        Здравей Колега,за читава кола от Германия - виж дали скоро е минавала TUV, ако е минала до преди една година проверка може да се надяваш, че е читава.иначе ако няма валиден сертификат или ако изтича скоро, то е много вероятно да има проблем по нея и понеже там им е малко скъпичко да ги ремонтират, ги продават.
                        Brava 1.6 EL, '98
                        182A4

                        Коментар


                          #13
                          е

                          дано да имам кусмет значи но струва ли си парите ... 5 6 хиляди лева за такова купе...

                          Коментар


                            #14
                            e

                            вищте еи това си харесах какво мислите http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1

                            Коментар


                              #15
                              Един колега от форума взе такова купе http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70704
                              FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                              Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                              Коментар

                              Working...
                              X