Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разлики м/у Маренго и Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разлики м/у Маренго и Мареа

    Здравейте колеги.Преди всичко искам да се извиня,ако не съм уцелил правилния раздел,но за 1ви път влизам във вашия форум,а той е малко по-различен от този,в който "членувам".Днес за съжаление се получи доста неприятна катастрофа м/у служебната ми кола Фиат Маренго и една Корса.Резултата е доста поразмазана предница.На 1во четене-капак,калници,броня,фар и спукан радиатор.За щетите под капака,още не се знае.Въпроса ми е,може ли да ми кажете,има ли части,които НЕ стават от фиат мареа,на маренгото.Колата е края на 90те,115кс дизел jdi(комби),2к кубика(ако не бъркам).От опит вече знам,че фарове и капак стават.Другите части по интериора(калници,броня и т.н.),както и по "двигателя" (радиатор,ремъци,ролки...) съвпадат ли напълно или трябва да са задължително от маренго.Благодаря.

    #2
    не е 2.0, а 1.9...разликата между Марея и Маренго е, че Маренгото се води товарна, трябва да е без седалки отзад /казвам трябва, щото съм виждал да нов внос със монтирани седалки/ и с усилено задно окачване. ако бъркам - нека някой ме поправи...п.п. за тези въпроси има чичко Гугъл!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      разликата е в това, че маренго няма задни седалки и гладки кори на задните врати/без дръжки и т.н./.Това което тебе те касае е 1:1 със същия вариант мареа
      Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
      Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


        #4
        marea-ta написа:
        разликата е в това, че маренго няма задни седалки и гладки кори на задните врати/без дръжки и т.н./.Това което тебе те касае е 1:1 със същия вариант мареа
        Мерси колега,това ме интересуваше Поздрави

        Коментар


          #5
          Момчета и още едно питане.Бронята от бензинова мареа,става ли на жтд(чух че не ставала)? Благодаря

          Коментар


            #6
            Става, но до колкото съм запознат не е препоръчително да се слага бензинова броня на дизелова Мареа. Обратното може. Причината е, че бензиновата има по-малък дифузьор за въздушната струя. Но както казах, само съм чувал това нещо.
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #7
              0020 написа:
              Момчета и още едно питане.Бронята от бензинова мареа,става ли на жтд(чух че не ставала)? Благодаря
              На бензиновата го няма отвора, през който се обдухва интеркулера.

              Коментар


                #8
                Яснооо.Значи,ще се дързи дизелова броня :D Благодаря още веднъж!

                Коментар

                Working...
                X