Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тропане в предницата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тропане в предницата

    Има едно потропване отпред в дясно когато минавам през дупки или неравности.Сменени са носачите и биалетките.Помагайте от какво друго може да е?Тропането е като от разбит тампон на амортисьор,но незнам при това окачване как стои този въпрос.

    #2
    При мене има едно тропане което се оказа от разбити втулки на спирачния апарат.Ама твоето може да е съвсееееем различно. Но все пак щом носача е сменен...може пък и при теб да е това.Накраиник смени ли с носача?
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Re: Тропане в предницата

      peho написа:
      Има едно потропване отпред в дясно когато минавам през дупки или неравности.Сменени са носачите и биалетките.Помагайте от какво друго може да е?Тропането е като от разбит тампон на амортисьор,но незнам при това окачване как стои този въпрос.
      Провери горната опора на амортисьора/гумения лагер/ и тампоните на стабилизиращата щанга...
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        ето и нещо друго, при мен тропаше нещо дясното колело, и днес като сменях спирачките се оказа че на едната накладка и е счупена пружинката, и тя си подрънкваше, сега съм ок.и още нещо, лявото колело също нещо хлопаше, бях сигурен че е носача, оказа се че носача си е ок, но болта дето стяга шарнира, към главината, не е стегнат достатъчно, след като го стегнах сега, ни вопъл ни стонпредницата ми е бетон
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          Re: Тропане в предницата

          vesko.t написа:
          peho написа:
          Има едно потропване отпред в дясно когато минавам през дупки или неравности.Сменени са носачите и биалетките.Помагайте от какво друго може да е?Тропането е като от разбит тампон на амортисьор,но незнам при това окачване как стои този въпрос.
          Провери горната опора на амортисьора/гумения лагер/ и тампоните на стабилизиращата щанга...
          Как да проверя гуменият лагер,какво точно да гледам?А за тампоните на стабилизиращата щанга не се бях сещал.

          Коментар

          Working...
          X