Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой знае ли къде мога да си залепя бронята?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой знае ли къде мога да си залепя бронята?

    Предната ми проня е пукната на едно място и искам да я залепя.Чух че по сервизи май ги залепят.Някой дали знае нещо по въпроса и къде да отида?Темата е за раздел "Консултации" и я местя там! Освен това не е лошо да се ползва търсачката - всяка седмица се пуска по една тема за това! Поздрави, вечно готов да Ви "модне" - kiro_of_the_day

    #2
    Има едни на бул. Свети Наум (от Хемус към Семинарията) като тръгнеш от Хемус се пада от лявата страна... ще видиш паркираните разчастени коли на тротоара. Мой познат си прави там бронята и беше доволен от изпълнението, а и цвета го бяха докарали, независимо че беше доста изчанчен (някакъв лилав перлен).
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      а горе долу знаеш ли колко му е излязло.мерси за информацията.там ще отида.

      Коментар


        #4
        Застрахователите му бяха дали 100 кинта за пукнатината, но той каза че му е излязло по-тънко... иначе неговата направо почти се беше отчупила от едната страна, също така я бяха боядисали цялата (за опел корса става дума). Дано ти излезе изгодно, успех Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          мерси

          Коментар

          Working...
          X