Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

възможно ли е да мина по тънко ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    възможно ли е да мина по тънко ?

    колеги помогнете с някои съвет...стана една беля и сега колата ми не припича на нищо Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 та проблема ми е следния малко си по одрах возилото (добре де доста го одрах ) на места си е доста дълбокичко вижда се леко и метала отдолу Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 ако някои е имал подобен проблем да даде някои съвет бая разровех из нета и най приемливото беше да отида да ми направят малко боя като моята да я нанеса с четчица върху одраното след това да я мина леко с водна шкурка и после да я мина с паста ( звучи добре но ме съмнява че пак ще си личи от километри само че в някакъв друг нюанс на червеното е не на бели ленти както е сега)
    Прикачени файлове

    #2
    Карай си колата така и майната и на ламарината.На моята кола в петък,след силна буря, падна една ламарина на покрива и надра боята.Изобщо нямам намерение да се ръся 100 лева за няколко драскотини.Радвам се,че не се спука стъклото.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      няма да стане тоя номер с четката. или си карай така или боядисваш поне 2та детайла.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Има разни решения за отстраняване на такива драскотини, но не съм се занимавал лично.Но мисля, че може и без боядисване на вратата и калника. Само с добавяне на остъргана от невидимо място боя (например от вътрешността на багажника или капака) и нанасяне с подходящо слепващо вещество и полиране.Поразтърси се из нета.

        Коментар


          #5
          Нагласяш 100-150лв и бягаш при някой бояджия, това с четката си го избий от главата, нищо няма да направиш ще си личи от километри
          /////

          Коментар


            #6
            Карай си колата и не се занимавай
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Като гледам има вероятност и ламарината малко да е хлътнала! Ако имаш време - сваляш калника и се пробваш сам - едра шкурка, фина шкурка шприц кит, фина шкурка, боя 2 ръце и лак 2 ръце. Ако не стане - майстора няма да избяга!
              Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

              Коментар


                #8
                M5kov написа:
                Карай си колата и не се занимавай
                маи така ще направя че финансите са много зле до лятото ще изкара така и тогава едно цялостно че лятото ако не блести за кво съм го взел това купеП.П има и изкривено по цялата драскотина но аз исках просто до не си личи толкова отдалеч

                Коментар


                  #9
                  Без качествена намеса и бояджийски пистолет забрави да стане както трябва.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #10
                    Абе, какви са тия съвети да си я кара така, то за това всяко второ браво/а и т.н. е пълен кенеф... Събирай парички за бояджия и стягай красавицата, грехота е да караш такава кола и да я оставиш в този вид...
                    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                    Jet Black E46 M3

                    Коментар

                    Working...
                    X