Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пак за датчиците

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пак за датчиците

    Здравейте фенове от доста време не съм писал в форума но редовно го следя за нова информация относно марката фиат .Имам въпрос относно датчика на таблото за температурата .Тъй като наскоро смених таблото на моето пунто което е S със такова което си има и оборотомер и датчик за температурата на водата(цяло табло от италианеца за 35лв :P ) .За мое голямо учудване оборотомера заработи веднага и без проблем но остана да подкарам датчика за температурата .Четох из форума с тайната надежда да намеря къде точно е той но уви.......отплеснах се с подробното описание но както и да е....Въпроса е датчика на самия блок ли се намира ако да там кабелчето е само 1 как става смяната смисъл махам стария слагам новия , и той ли е с 1 извод?Ако не съм на правилен път упътете ме - къде точно е датчика за температурата ???? Благодаря предварително на всички за отговорите!
    Punto S 1,2MPI

    #2
    ok

    ок мерси а в магазина трябва да питам за термисторен датчик за температурата така ли ?и последен въпрос от кой магазин най евтино да го намеря (на този на стамболийски дали ще го имат ?)
    Punto S 1,2MPI

    Коментар

    Working...
    X