Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

километраж браво хгт на браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    километраж браво хгт на браво 1.6

    Значи колеги сложих си километраж от хгт на 1.6 и малко послъгва в километрите и обортомера. Има ли някакъв начин да се оправи? Благодаря предварително!!!

    #2
    Ако може да се справиш ще е само с километрите а с оборотине не знам ХГТ е 5 цилиндрово.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      а как да се справя със километрите

      Коментар


        #4
        а между другото ме притесняват повече километража.

        Коментар


          #5
          Може и с тях да не се оправиш разграфен е за повече километри ,по добре си върни старото.А варианта е от твоето да изваш вътрешностите на уредите и да ги поставиш на това от ХГТ то но е много пипкарва работа.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Re: километраж браво хгт на браво 1.6

            krastiy написа:
            Значи колеги сложих си километраж от хгт на 1.6 и малко послъгва в километрите и обортомера. Има ли някакъв начин да се оправи? Благодаря предварително!!!
            Колега коя година ти е Бравото,щото мойто е 1999 с дисплей,намерх от ХГТ с дисплей сложих го всичко точно букси съвпадат,но оборотомера си работи когато си поиска.Според мен проблема е в таблото(нещо е било прецакано)а другия проблем беше,че изминатите километри не бяха моите.
            FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
            Единствено в България "селянин" е обидна дума.

            Коментар


              #7
              Re: километраж браво хгт на браво 1.6

              krastiy написа:
              Значи колеги сложих си километраж от хгт на 1.6 и малко послъгва в километрите и обортомера. Има ли някакъв начин да се оправи? Благодаря предварително!!!
              Може колега аз съм с такова от една година в километрите не трябва да имаш разлика разлика има само в оборотомера но ако искаш и това ще ти кажа как се оправя за повече иннфо ако имаш желание пиши ми лично и ще ти кажа как да си оправиш оборотомера. Поздрави.
              "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

              Коментар


                #8
                Re: километраж браво хгт на браво 1.6

                bravas написа:
                krastiy написа:
                Значи колеги сложих си километраж от хгт на 1.6 и малко послъгва в километрите и обортомера. Има ли някакъв начин да се оправи? Благодаря предварително!!!
                Може колега аз съм с такова от една година в километрите не трябва да имаш разлика разлика има само в оборотомера но ако искаш и това ще ти кажа как се оправя за повече иннфо ако имаш желание пиши ми лично и ще ти кажа как да си оправиш оборотомера. Поздрави.
                Не е ли по-добре да му пишеш в темата, така ще бъде в помощ на някой друг, който се натъкне на същия проблем?

                Коментар


                  #9
                  Значи за да отчита правилно оборотомера трябва да използваш чипа на твоя си оборотомер от 4-цилиндровия двигател той се намира на гърба на оборотомера може и от ХГТ-то чипа но там е малко по сложно да се направи затова ви препоръчвам да си използват вашия , ако не можете за запоявате и разпоявате върху печатни платки не се опитвайте че ще го повредите, трябва да имате техника за такава интервенция защото платката е покрита с лак първо трябва да се махне тоя там където лежат крачетата после се изсмукват самите спойки на чипа пак това става със специален уред след това запоявате вашия на негово място и пак запечатвате интервенцията с лак за платки. Преди да си направя оборотомера при мен на 7900 оборота на двигателя ми отчиташе на таблото на ХГТ-то някъде около 6500 , а за километрите нищо не сам променял засякох с предишното табло скоростите на ,2-ра , 3-та , 4-та , 5-та при 3000оборота и бяха идентични с тези , уредите за гориво и температура също отмерват правилно. Колата на която го сложих е Фиат Брава 1.6 - също така не е проблем че при нея на оригиналното табло отчита с дигитални стойности пробега а на това от ХГТ-то е аналогово. С навигация съм засичал както скоростта така и пробега и отговаря на предишните стойности със старото табло при скорост на километража от 100 км/ч на навигацията ми показва 97км/ч.
                  "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

                  Коментар

                  Working...
                  X