Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пистов ремък Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пистов ремък Пунто МК2

    Здравейте!Бих искал да си сменя пистовия ремък на Пунто МК2, 1.2 60 к.с., но не видях от къде се отпуска стария. Освен това, когато си купих днес новия, виях че е с 5 мм. по - дълъг. Оригиналният в каталога го дават 1175 мм. ( дължина) , а този от магазина е 1180, не знам това фатално ли е, може ли да се обере, да не започне да свири по някое време... Евентуално от къде бих могъл да прочета за последователността на операциите, които трябва да спазя за да сменя напукания ремък. Благодаря на всички, които ще се отзоват. Поздрави!

    #2
    За 1.1 мотора са 2 болта с глава 16мм Единия се вижда след като се свали пр. д. колело др. е по нагоре ср./у рога
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #3
      lubo_Y10 написа:
      За 1.1 мотора са 2 болта с глава 16мм Единия се вижда след като се свали пр. д. колело др. е по нагоре ср./у рога
      Meрси, колега. Утре ще сваля колелото да видя какво е положението при мен и дали имам достъп при 1.2. Въпреки че като отворя капака , доста тясно ми се вижда, а и тръбата за климатика минава точно пред този ремък, ако някой ми препоръча читав севрвиз във Варна, ще бъда благодарен. Иначе ще се опитам, сам колкото и време да отнеме, има опасност някой аджамия да перне тръбата и да излети фреона... пак излишни болки и страдания.

      Коментар

      Working...
      X