Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дискове и накладки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дискове и накладки

    какви и от каде?
    селото се оказа точно в града

    #2
    Re: Дискове и накладки

    $ abarth $ написа:
    какви и от каде?
    освен от магазините за Фиат, може да видиш и тукwww.kanex.bg
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Аз скоро си сложих Simer (www.simer.com) и съм доволен - много добро добро спиране и съвършено тихи. Взех ги от hit-ko. За Punto-то цените бяха: диск - 22 лв., накладки комплект - 22 лв., общо 66 лв. + 30 лв. за монтаж.
      2.4 JTD

      Коментар


        #4
        наклатки

        Иди на Стамболийски и си вземи коплект,аз ще ти ги сменя на срещата в неделя .Мойте ги смених сам същите са като на Бравото макар че имам PUNTO ELX.
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Евро 07 - взех дискове оттам на цена 25 на парче марката не помня.Накладките са Simer и преди да ги подпаля беха идеални .
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            Re: наклатки

            kluchar написа:
            Иди на Стамболииски и си вземи коплект,аз ще ти ги сменя на срещата в неделя .Мойте ги смених сам същите са като на Бравото макар че имам PUNTO ELX.
            и сам ще се оправя ,мерси все пак
            селото се оказа точно в града

            Коментар


              #7
              zfa159 написа:
              Евро 07 - взех дискове оттам на цена 25 на парче марката не помня.Накладките са Simer и преди да ги подпаля беха идеални .
              как ги подпали?
              селото се оказа точно в града

              Коментар


                #8
                еми......много бърз преход от Овча купел до надежда през младост (за по-пряко ) в най-големите задръствания.Трябваше да стигна спешно и се сещате как съм карал (газ-спирачка) и то предимно спиране на спирачка защото мотора е след ремонт а и 1.1 не може да те забави много при 80-100.....Та в крайна сметка като стигнах на мястото накладките припушваха и тогава са изгорели...оттогава не спира както спираше и почти не може да блокират при добро сцепление на гумите.И преди ми се е случвало с бус-а и като си ги сменя се оправя веднага.Ама сега си карам с тези защото са на няма 2 месеца.
                Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                Коментар


                  #9
                  zfa159 написа:
                  еми......много бърз преход от Овча купел до надежда през младост (за по-пряко ) в най-големите задръствания.Трябваше да стигна спешно и се сещате как съм карал (газ-спирачка) и то предимно спиране на спирачка защото мотора е след ремонт а и 1.1 не може да те забави много при 80-100.....Та в крайна сметка като стигнах на мястото накладките припушваха и тогава са изгорели...оттогава не спира както спираше и почти не може да блокират при добро сцепление на гумите.И преди ми се е случвало с бус-а и като си ги сменя се оправя веднага.Ама сега си карам с тези защото са на няма 2 месеца.
                  аз със СИМЕР на уното изкарах 60 000 км. и бяха на средата . за сметка на това дисковете са тънки като вестник. какъв е извода - СИМЕР вече никога.
                  UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                  Коментар


                    #10
                    А какви други има за нашите колици?Аз от години само Смиер купувам и честно казано май по-често сменям дискове като се замисля.ама го отдавах на старите дискове а не на кофти накладки.
                    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                    Коментар


                      #11
                      ако можеш да намериш нещо по марково - текстар, ате, мафф, феродо, бендикс. по добре супер спиране и скъпи накладки отколкото дискове и по голям спирачен път.
                      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                      Коментар


                        #12
                        А цените как са им на Ате,Феродо,Бендикс?
                        Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                        Коментар


                          #13
                          Permafuse са много хубави накладки Малко са по-меки от другите, но за сметка на това колата спира много хубаво, не ядат дисковете и не скърцат
                          http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                          Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                          FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                          FIAT Punto 99' 1.7 TD

                          Коментар


                            #14
                            everton написа:
                            ако можеш да намериш нещо по марково - текстар, ате, мафф, феродо, бендикс. по добре супер спиране и скъпи накладки отколкото дискове и по голям спирачен път.
                            и аз към тях съм се запътил - текстар-?, ате-42лв , феродо-100 и 130лв
                            селото се оказа точно в града

                            Коментар


                              #15
                              къде ги намери ате ,ако не е тайна ?
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X