Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava. Колко струват валовете нови и втора употреба?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brava. Колко струват валовете нови и втора употреба?

    Колко струват валовете нови и втора употреба. Няма мощност и това си е. Останаха валовете само несменени. Кофти.
    Brava 1.6/16

    #2
    Ами така ми казаха. Пробжаха много неща-катализатор, 2ро гърне, свещи, ремъци, масло, гршки на компа и пр. Какво може да е. Де да беше друго....
    Brava 1.6/16

    Коментар


      #3
      Колега, не съм специалист, ама да сменяш валове по метода на пробите и грешките.... Ами ако след това се окаже, че и от тях не е???Мисля, че просто не си попаднал на правилния специалист...
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        Re: Brava. Колко струват валовете нови и втора употреба?

        pan999 написа:
        Колко струват валовете нови и втора употреба. Няма мощност и това си е. Останаха валовете само несменени. Кофти.
        1,6 нема проблеми с валовете тва е характерно за 1,4 12в.Свали ли капака на главата и видяли дали има признаци валовете да са износени
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар


          #5
          Някой може ли да каже все пак оринтировачна цена- на нов и втора рака, че аз съм с 1.4- 12V И мога ли да сложа от 1.6 на мойто двигателче 1.4

          Коментар


            #6
            Deyan Marinov написа:
            Някой може ли да каже все пак оринтировачна цена- на нов и втора рака, че аз съм с 1.4- 12V И мога ли да сложа от 1.6 на мойто двигателче 1.4
            Не 1,4 12в не е съвместим с другите двигатели,
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              Ами благодаря ви но ако ми препоръчате изпитан от вас сервиз...и какво точно да ги помоля да видят че ако почнат пак да гледат всичко.... Бл. предварително.
              Brava 1.6/16

              Коментар


                #8
                Kato става въпрос за загуба на мощност, имам и аз едно вапросче.И на мен на Типо-то нещо такова му стана, преди вървеше повече, ама сега нащо не ще.Та да питам:при смяна на ангр. ремък на 187000км. трябва ли на 190000 задължително да се донатегне?И може ли от това да не ще да върви като преди?Мерси предварително.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  Пиша тук за да не отварям нова тема.
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    А и за донатягане на ангр. рамък след 3000км. не видях нищо във форума...
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар

                    Working...
                    X