Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

датчик какъв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    датчик какъв

    Колеги може ли някой да обясни как се наричаше този датчик на инжекциона и каква роля оказва, днес правих комп. диагностика и компютъра отчиташе грешка в него-след изчистване и работа на двигателя-пак съсщата грешкасамо смяна на датчика- това се наложиОказва ли влияние той на разхода и работата да двигагеля като цялоНо колата ми гаснеше в движение когато е изключена от скорост
    Прикачени файлове

    #2
    TPS-потенциометър за положението на дроселовата клапа-какъв е ефекта-вече си видял и усетил...Като го гледам на външен вид,става въпрос за" Bosch Mono motronic"-нали ?
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      да това е :Dпратиха ме да си търся от моргите такъв- намерих 35 лвнов ми казаха че не се продава

      Коментар


        #4
        vesko.t написа:
        TPS-потенциометър за положението на дроселовата клапа-какъв е ефекта-вече си видял и усетил...Като го гледам на външен вид,става въпрос за" Bosch Mono motronic"-нали ?
        Ако беше "Магнети Марели" нямаше да я има тази тема Тия "BOSCH" са таковали таковата на италянският автомобил (ФИАТ, Алфа и Ланча) Всичко, което е "BOSCH" се разваля - първо в такива детайли търсете проблема
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Deyan Marinov написа:
          да това е :Dпратиха ме да си търся от моргите такъв- намерих 35 лвнов ми казаха че не се продава
          О-о-о напротив, продава се и струва около 140 лв. Само, че се чака за доставката...
          Настоящата - Ford Focus ST
          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
          Франкенщайн - R.I.P.
          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

          Коментар

          Working...
          X